1. FC Viktorie Přerov
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Klubové příspěvky a platby
ZŠ Za Mlýnem
Členská sekce
Klubové oblečení
Kodex klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Muži A
Týmy
U-19
U-17
U-15
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
U-9
U-8
U-7
Benjamínci
Partneři
Články
Turnaj
Projekty
Prázdninové kempy
Turnaj Nizozemí
Soustředění
Nábor
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Klubové příspěvky a platby
ZŠ Za Mlýnem
Členská sekce
Klubové oblečení
Kodex klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Muži A
Týmy
U-19
U-17
U-15
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
U-9
U-8
U-7
Benjamínci
Partneři
Články
Turnaj
Projekty
Prázdninové kempy
Turnaj Nizozemí
Soustředění
Nábor
Kontakty
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubové příspěvky a platby
ZŠ Za Mlýnem
Členská sekce
Klubové oblečení
Kodex klubu
Trenéři
Místa
Ke stažení
Muži A
Týmy
U-19
U-17
U-15
U-14
U-13
U-12
U-11
U-10
U-9
U-8
U-7
Benjamínci
Partneři
Články
Turnaj
Projekty
Prázdninové kempy
Turnaj Nizozemí
Soustředění
Nábor
Kontakty
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
25. 3. 2024 - 31. 3. 2024
13. týden
Podle týmů
Chronologicky
Muži A
Přerov
Nový Jičín
zítra v 15:00
@
Sokolská ul.
,
MSD-E, 19. kolo
– : –
zítra v 15:00
@
Sokolská ul.
,
MSD-E, 19. kolo
Detail
U-19
Rýmařov
Přerov
so 30. 3. 2024 10:30
@
tráva
,
MSDD-E st, 19. kolo
– : –
so 30. 3. 2024 10:30
@
tráva
,
MSDD-E st, 19. kolo
Detail
U-17
SK Radslavice-Pavlovice
1. FC Viktorie Přerov "B"
so 30. 3. 2024 10:30
@
Radslavice
,
Krajská soutěž dorost skupina "B", 15. kolo
– : –
so 30. 3. 2024 10:30
@
Radslavice
,
Krajská soutěž dorost skupina "B", 15. kolo
Detail
Rýmařov
Přerov
so 30. 3. 2024 12:45
@
tráva
,
MSDD-E ml., 19. kolo
– : –
so 30. 3. 2024 12:45
@
tráva
,
MSDD-E ml., 19. kolo
Detail
U-15
Bílovec.
Přerov
zítra v 10:00
@
Bílovec-tráva
,
MSŽD-U 15 sk. E, 16. kolo
– : –
zítra v 10:00
@
Bílovec-tráva
,
MSŽD-U 15 sk. E, 16. kolo
Detail
U-14
Bílovec.
Přerov
zítra v 12:00
@
Bílovec-tráva
,
MSŽD-U 14 sk. E, 16. kolo
– : –
zítra v 12:00
@
Bílovec-tráva
,
MSŽD-U 14 sk. E, 16. kolo
Detail
U-13
Baník Ostrava
Přerov
zítra v 10:00
@
ZŠ Šoupala / tráva
,
SpSM-U13 SEVER 1-8, 3. kolo
– : –
zítra v 10:00
@
ZŠ Šoupala / tráva
,
SpSM-U13 SEVER 1-8, 3. kolo
Detail
U-12
Baník Ostrava
Přerov
zítra v 12:00
@
ZŠ Šoupala / tráva
,
SpSM-U12 SEVER 1-8, 3. kolo
– : –
zítra v 12:00
@
ZŠ Šoupala / tráva
,
SpSM-U12 SEVER 1-8, 3. kolo
Detail
U-11
FC Hněvotín
1. FC Viktorie Přerov"B"
so 30. 3. 2024 10:00
@
Hněvotín
,
Krajská soutěž mladší žáci, 13. kolo
so 30. 3. 2024 10:00
@
Hněvotín
,
Krajská soutěž mladší žáci, 13. kolo
Detail