Členská sekce

1. FC Viktorie Přerov přešel na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace mezi členy našeho fotbalového klubu. Prosíme všechny nové členy 1. FCV Přerov, aby se do nového systému zaregistrovali.

Naplnění systému jeho členy je jeho základní podmínkou pro účelné a efektivní fungování. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let musí registrovat jeho rodiče, hráči nad šestnáct let se registrují sami. Registraci může provést zde (přístup i z homepage webu  - založka vpravo nahoře, případně podstránka v záložce KLUB). Podrobný návod pro registraci a další informace jsou níže ve článku.

Klubové informace z první ruky

Naším cílem je, aby se členská sekce 1. FC Viktorie Přerov stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace, které se týkají jeho samotného, týmu ve kterém hraje a stejně tak vše důležité v rámci celého klubu. Tréninky a docházka na ně, nominace na zápasy, celoklubový kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů, to je pouhý zlomek toho, co členská sekce umožňuje. Elektronizace, zjednodušení a zrychlení komunikace a sdílení informací, to je hlavní myšlenkou této platformy.

Mobilní aplikace

Navíc klubovou sekci eos nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout app store nebo google play.

Návod na přihlášení do klubové sekce 1. FC Viktorie Přerov:

  1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz: "Nová registrace"
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko Odeslat
  4. Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte zprávu s pozvánkou do Členské sekce.
  5. Klikněte na odkaz, který Vám přišel do emailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Pokud Vás k tomu systém vyzve, zvolte, zda jste ČLEN, nebo RODIČ/ZÁSTUPCE daného člena …

- Rodiče/zástupce více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem)

  1. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko Odeslat
  2. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte email, heslo a klikněte na tlačítko „přihlásit se“
  3. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  4. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci 1. FC Viktorie Přerov.

Věkové hranice v členské sekci:

16 let

Věková hranice, po jejímž dovršení může člen sám měnit své kontaktní a jiné údaje, resp. zasílat žádosti o jejich změnu na sekretariát.

19 let

Věková hranice plnoletosti člena pro klubovou sekci, tedy věk, do jehož dovršení jsou u člena vyžadovány kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče, resp. odpovědného zástupce.

Odkazy, které by se vám mohly hodit:

Jak zprovoznit mobilní aplikaci a propojit ji tak s členskou sekcí: https://www.eos.cz/podpora/mobilni-aplikace-jak-pridat-svuj-klub

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu sekretar@fcprerov.cz. Pro urgentní případy je k dispozici Vít Koplík na telefonním čísle +420 725537375.

Věříme, že se vám bude v nové sekci dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a celkově zpříjemní fungovaní v klubu 1. FC Viktorie Přerov.