září 2023

TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"
Odehráno
ne 3. 9. 2023 10:00 @ Pavlovice u Přerova, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Odehráno
ne 3. 9. 2023 10:00 @ Pavlovice u Př., PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"SK Hranice, z.s. U8
Odehráno
ne 3. 9. 2023 10:00 @ Pavlovice u Př., PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 1. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
ne 3. 9. 2023 11:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 1. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
ne 3. 9. 2023 11:30 @ Alšova ulice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"FK Brodek u Přerova, z.s.
Odehráno
ne 3. 9. 2023 11:30 @ Alšova ulice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 1. kolo
FK Brodek u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 9. 9. 2023 10:00 @ Brodek u Přerova, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 2. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 9. 9. 2023 10:00 @ Brodek u Př., PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 2. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 9. 9. 2023 10:00 @ Brodek u Př., PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 2. kolo
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"
Odehráno
ne 10. 9. 2023 9:00 @ Přerov - Alšova ulice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Odehráno
ne 10. 9. 2023 9:00 @ Alšova ulice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"SK Hranice, z.s. U8
Odehráno
ne 10. 9. 2023 9:00 @ Alšova ulice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 2. kolo
FK Brodek u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 16. 9. 2023 10:00 @ Vlkoš, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 3. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 16. 9. 2023 10:00 @ Vlkoš, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 3. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 16. 9. 2023 10:00 @ Vlkoš, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Odehráno
ne 17. 9. 2023 10:00 @ Lipník,tráva, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"SK Hranice, z.s. U8
Odehráno
ne 17. 9. 2023 10:00 @ Lipník,tráva, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 3. kolo
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"
Odehráno
ne 17. 9. 2023 10:00 @ Lipník n. B., PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 3. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 23. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 4. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 23. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 4. kolo
FK Brodek u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "A"
Odehráno
so 23. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D, 4. kolo
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"
Odehráno
so 23. 9. 2023 13:00 @ Hranice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Odehráno
so 23. 9. 2023 13:00 @ Hranice Žačkova, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. U8 "B"SK Hranice, z.s. U8
Odehráno
so 23. 9. 2023 13:00 @ Hranice Žačkova, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Odehráno
so 30. 9. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTJ Sokol Újezdec z.s.
Odehráno
so 30. 9. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BFK Brodek u Přerova, z.s.
Odehráno
so 30. 9. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 1. kolo

říjen 2023

1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Odehráno
ne 1. 10. 2023 13:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATATRAN Všechovice, z.s.
Odehráno
ne 1. 10. 2023 13:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 1. kolo
TJ Sokol Kovalovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" A
Odehráno
ne 1. 10. 2023 13:00 @ Kovalovice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 1. kolo
TJ Sokol Kovalovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" A
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:00 @ Kovalovice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATATRAN Všechovice, z.s.
Odehráno
so 7. 10. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTJ Sokol Újezdec z.s.
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BFK Brodek u Přerova, z.s.
Odehráno
ne 8. 10. 2023 11:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Odehráno
so 14. 10. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTJ Sokol Újezdec z.s.
Odehráno
so 14. 10. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BFK Brodek u Přerova, z.s.
Odehráno
so 14. 10. 2023 10:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Odehráno
ne 15. 10. 2023 9:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATATRAN Všechovice, z.s.
Odehráno
ne 15. 10. 2023 9:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 3. kolo
TJ Sokol Kovalovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" A
Odehráno
ne 15. 10. 2023 9:00 @ Kovalovice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Odehráno
so 21. 10. 2023 13:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BTJ Sokol Újezdec z.s.
Odehráno
so 21. 10. 2023 13:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" BFK Brodek u Přerova, z.s.
Odehráno
so 21. 10. 2023 13:30 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. D2, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Odehráno
ne 22. 10. 2023 13:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" ATATRAN Všechovice, z.s.
Odehráno
ne 22. 10. 2023 13:00 @ Přerov, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 4. kolo
TJ Sokol Kovalovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "U8" A
Odehráno
ne 22. 10. 2023 13:00 @ Kovalovice, PARAGAN TRUCKS OP ml. přípravka sk. E2, 4. kolo