září 2023

TJ SOKOL Opatovice, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 3. 9. 2023 14:00 @ Opatovice,tráva, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 1. kolo
FC Želatovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 3. 9. 2023 14:00 @ Opatovice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 1. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 3. 9. 2023 14:00 @ Opatovice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 1. kolo
TJ SOKOL Opatovice, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 2. kolo
FC Želatovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 2. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Přerov - Předmostí, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 2. kolo
FC Želatovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 17. 9. 2023 11:30 @ Přerov - Alšova ulice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 3. kolo
TJ SOKOL Opatovice, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 17. 9. 2023 11:30 @ Přerov - Alšova ulice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 3. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
ne 17. 9. 2023 11:30 @ Alšova ulice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 3. kolo
KMK Zubr Přerov, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
so 23. 9. 2023 10:00 @ Želatovice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 4. kolo
TJ SOKOL Opatovice, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
so 23. 9. 2023 10:00 @ Želatovice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 4. kolo
FC Želatovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. U9
so 23. 9. 2023 10:00 @ Želatovice, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. F, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
so 30. 9. 2023 12:30 @ Kozlovice,tráva, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK Brodek u Přerova, z.s.
so 30. 9. 2023 12:30 @ Kozlovice,tráva, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 1. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK KOZLOVICE, z.s.U10
so 30. 9. 2023 12:30 @ Kozlovice,tráva, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 1. kolo

říjen 2023

1. FC Viktorie Přerov z.s.U9TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
ne 8. 10. 2023 9:00 @ Brodek u Př., MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK KOZLOVICE, z.s.U10
ne 8. 10. 2023 9:00 @ Brodek u Př., MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK Brodek u Přerova, z.s.
ne 8. 10. 2023 9:00 @ Brodek u Př., MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 2. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK Brodek u Přerova, z.s.
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Hustopeče, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK KOZLOVICE, z.s.U10
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Hustopeče, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 3. kolo
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s.U9
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Hustopeče n.B., MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 3. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK KOZLOVICE, z.s.U10
ne 22. 10. 2023 15:30 @ Přerov, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov z.s.U9FK Brodek u Přerova, z.s.
ne 22. 10. 2023 15:30 @ Přerov, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 4. kolo
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s.U9
ne 22. 10. 2023 15:30 @ Přerov, MAKA DESIGN OP st. přípravka sk. E2, 4. kolo