srpen 2023

1. FC Viktorie PřerovMFK Vyškov
4:1
so 5. 8. 2023 12:00 @ Stadion sokolská, Přátelské utkání
1. FC Viktorie PřerovFK Hodonín
2:0
so 12. 8. 2023 12:00 @ Stadion sokolská, Přátelské utkání
VÍTKOVICEPřerov
3:1
ne 20. 8. 2023 12:15 @ TC Vista, MSDD-E ml., 3. kolo
PřerovRýmařov
3:0
so 26. 8. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 4. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"FK Troubky
1:1
ne 27. 8. 2023 10:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost skupina "B", 4. kolo

září 2023

Spartak Lipník nad Bečvou1. FC Viktorie Přerov "B"
3:3
so 2. 9. 2023 13:30 @ Lipník n.B., Krajská soutěž dorost skupina "B", 5. kolo
TŘINEC BPřerov
2:0
ne 3. 9. 2023 12:45 @ Borek, MSDD-E ml., 5. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"SK Radslavice-Pavlovice
1:1
st 6. 9. 2023 17:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost skupina "B", 2. kolo
PřerovHranice
2:1
so 9. 9. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 6. kolo
TJ Haná Nezamyslice-Němčice1. FC Viktorie Přerov "B"
2:0
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Nezamyslice, Krajská soutěž dorost skupina "B", 6. kolo
TJ Sokol Určice1. FC Viktorie Přerov "B"
2:1
ne 17. 9. 2023 10:00 @ Určice, tráva, Krajská soutěž dorost skupina "B", 7. kolo
Bílovec.Přerov
3:0
ne 17. 9. 2023 12:15 @ Bílovec-tráva, MSDD-E ml., 7. kolo
PřerovUničov
5:0
so 23. 9. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 8. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"Sokol Horní Moštěnice
15:0
ne 24. 9. 2023 10:00 @ Alšova ulice, Krajská soutěž dorost skupina "B", 8. kolo
PřerovProstějov B
– : –
čt 28. 9. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 2. kolo

říjen 2023

Sokol Čekyně1. FC Viktorie Přerov "B"
2:3
ne 1. 10. 2023 10:00 @ Čekyně,tráva, Krajská soutěž dorost skupina "B", 9. kolo
Nový JičínPřerov
1:1
ne 1. 10. 2023 12:15 @ UMT Nový Jičín, MSDD-E ml., 9. kolo
PřerovStaré Město
2:1
so 7. 10. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 10. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"FC Beňov-Újezdec
12:1
ne 8. 10. 2023 10:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost skupina "B", 10. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"Sokol Soběchleby
12:0
ne 15. 10. 2023 9:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost skupina "B", 11. kolo
Kroměříž B.Přerov
0:2
ne 15. 10. 2023 12:15 @ Kroměříž, MSDD-E ml., 11. kolo
PřerovOpava B
2:11
so 21. 10. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 12. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"Sokol Brodek u PV-Otaslavice
2:7
ne 22. 10. 2023 10:00 @ Sokolská ul., Krajská soutěž dorost skupina "B", 12. kolo
TATRAN Všechovice1. FC Viktorie Přerov "B"
5:2
st 25. 10. 2023 15:00 @ Ústí, Krajská soutěž dorost skupina "B", 3. kolo
PřerovProstějov B
1:3
čt 26. 10. 2023 13:00 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 2. kolo
Valašské MeziříčíPřerov
5:0
so 28. 10. 2023 11:45 @ Val.Mez.-tráva, MSDD-E ml., 13. kolo
FC Želatovice1. FC Viktorie Přerov "B"
0:2
so 28. 10. 2023 14:30 @ Želatovice, Krajská soutěž dorost skupina "B", 13. kolo

březen 2024

Svratka Brno1. FC Viktorie Přerov
0:1
ne 3. 3. 2024 12:00, Přátelské utkání
PřerovVsetín
0:4
so 9. 3. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 16. kolo
Prostějov BPřerov
2:1
so 16. 3. 2024 12:15 @ Olympijská ul.-tráva, MSDD-E ml., 17. kolo
PřerovVÍTKOVICE
0:0
so 23. 3. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 18. kolo
Sokol Bělotín1. FC Viktorie Přerov "B"
4:9
ne 24. 3. 2024 12:00 @ Bělotín, Krajská soutěž dorost skupina "B", 14. kolo
SK Radslavice-Pavlovice1. FC Viktorie Přerov "B"
– : –
so 30. 3. 2024 10:30 @ Radslavice, Krajská soutěž dorost skupina "B", 15. kolo
RýmařovPřerov
0:3
so 30. 3. 2024 12:45 @ tráva, MSDD-E ml., 19. kolo

duben 2024

1. FC Viktorie Přerov "B"TATRAN Všechovice
5:2
ne 7. 4. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 16. kolo
FK Troubky1. FC Viktorie Přerov "B"
4:0
so 13. 4. 2024 11:00 @ Troubky, Krajská soutěž dorost skupina "B", 17. kolo
HranicePřerov
3:1
so 13. 4. 2024 12:15 @ Žáčkova, tráva, MSDD-E ml., 21. kolo
PřerovBílovec.
1:1
so 20. 4. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 22. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"Spartak Lipník nad Bečvou
4:2
ne 21. 4. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 18. kolo
UničovPřerov
1:0
so 27. 4. 2024 12:15 @ Uničov-tráva, MSDD-E ml., 23. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"TJ Haná Nezamyslice-Němčice
1:2
ne 28. 4. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 19. kolo

květen 2024

PřerovTŘINEC B
1:2
st 1. 5. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 20. kolo
PřerovNový Jičín
4:1
so 4. 5. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 24. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"TJ Sokol Určice
3:1
ne 5. 5. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 20. kolo
Sokol Horní Moštěnice1. FC Viktorie Přerov "B"
0:10
so 11. 5. 2024 13:30 @ Horní Moštěnice, Krajská soutěž dorost skupina "B", 21. kolo
Staré MěstoPřerov
0:2
ne 12. 5. 2024 12:15 @ Rybníček, MSDD-E ml., 25. kolo
PřerovKroměříž B.
1:2
so 18. 5. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 26. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"Sokol Čekyně
8:1
ne 19. 5. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 22. kolo
Opava BPřerov
2:1
ne 26. 5. 2024 12:15 @ FK Velké Hoštice, MSDD-E ml., 27. kolo
FC Beňov-Újezdec1. FC Viktorie Přerov "B"
1:4
út 28. 5. 2024 17:15 @ Újezdec, Krajská soutěž dorost skupina "B", 23. kolo

červen 2024

PřerovValašské Meziříčí
1:1
so 1. 6. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 28. kolo
Sokol Soběchleby1. FC Viktorie Přerov "B"
0:5
ne 2. 6. 2024 14:00 @ Soběchleby, Krajská soutěž dorost skupina "B", 24. kolo
Sokol Brodek u PV-Otaslavice1. FC Viktorie Přerov "B"
2:1
so 8. 6. 2024 10:00 @ Otaslavice, tráva, Krajská soutěž dorost skupina "B", 25. kolo
HavířovPřerov
1:5
út 11. 6. 2024 18:00 @ Tráva, MSDD-E ml., 29. kolo
PřerovHFK Olomouc
0:3
pá 14. 6. 2024 18:00 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 30. kolo
1. FC Viktorie Přerov "B"FC Želatovice
6:4
so 15. 6. 2024 10:00 @ Lazníky 158, Krajská soutěž dorost skupina "B", 26. kolo