32_20240103_092050.jpg
438_20240527_095921.jpg

Liga mistrů v podání Benjamínků

Benjamínci na turnaji 3+0

V neděli se za horkého letního odpoledne uskutečnil fotbalový miniturnaj pro ty nejmenší fotbalisty s názvem Liga mistrů. Turnaj, pořádaný Okresním fotbalovým svazem Přerov a FK Troubky, se hrál na třech hřištích s mantinely a herním modelem 3+0.

Turnaj byl rozdělen na ranní a odpolední část. Odpolední části se účastnily i naše dva rovnoměrně rozdělené týmy. Každý tým odehrál 7 utkání v čase 12 minut.

Sestava: Hradil Filip, Venský Štěpán, Janda Filip, Bezděk Matyáš, Skácel Samuel, Töllich Filip, Mokruš Štěpán, Miko Kristyán, Miko Samuel, Miko Ondřej, Cygánek Mikuláš, Sehnálek Jakub, Nezhyba Šimon

Oba týmy předvedly na hřištích strhující herní projev plný fotbalové vášně a dětské radosti. Každá vstřelená branka vyvolala bouřlivé oslavy a radost ze hry byla patrná na tvářích všech malých fotbalistů. Společně bojovaly o každý míč a navzájem se podporovaly i v náročnějších momentech. Bylo krásné sledovat, jak si kluci užívají hru a sdílí radost z fotbalu se svými kamarády z týmu a rodinnými příslušníky.

Tato radost ze hry a budování kolektivního ducha je v této kategorii to nejdůležitější. Výsledky těchto turnajů nehrají svou roli a nejdůležitější je, aby si děti hru užily a rozvíjely svůj fotbalový talent v přátelském a podporujícím prostředí.

Děkujeme všem rodičům a rodinným příslušníkům za skvělou podporu. Vašeho povzbuzování a pomoci s organizací dětí si velice vážíme. I díky vám se tento den pro všechny zúčastněné děti stal velikým zážitkem.


Ivo Mokruš