so 3. 6. 2023 12:00 @ Přerov,Sokolská ul., MSŽD-U 14 sk. E, 25. kolo

1.FC Viktorie Přerov : ŠSK Bílovec 2:0 (0:0)

Branky: Jurečka, Večerka

Sestava: Žák - Janda, Švirk, Večerka, Hagan - Jakubec - Jurečka, Hrubý, Dolejší, Nádvorník - Svozil

Střídání: Dorazil, Keiling, Golodnyi, Kruták, Sedláček, Steffan

Poslední domácí utkání jsme zvládli. Byl to souboj o to, zda budeme ve finále ještě bojovat o 5.místo. povedlo se a s grácií. Na střídačku se dnes postavil David Chuda a já pendloval mezi hřištěm a brigádníky.

Řekli jsme hráčům, že do zápasu je třeba vstoupit více než dobře. A světe div se, tentokrát nás poslechli. První dějství bylo herně zcela v naší režii a hrálo se v podstatě na jednu bránu. Chybělo tomu jediné. Branky. Od těch hosty uchránil skvělý gólman a naše nemohoucnost ve finální fázi. První půle tak skončila k překvapení všech 0:0.

Do druhé jsme vstoupili skvěle. Po dvou minutách dostal Jurečka krásnou přihrávku před vápno a prostřelil gólmana soupeře, 1:0. Chtělo to dát pojišťovací branku. Při naší snaze o ni se však začala vzadu otvírat okénka a hosté jich využili ka dvěma brejkům. Oba dva skvělými zákroky zlikvidoval Žák.

Ze se na dnešní utkání dobře vyspal, dokázal zhruba deset minut před koncem. Bravurně zlikvidoval pokutový kop soupeře po předešlém faulu Jandy a udržel naše akcie na vítězství ve hře. Hosty to zlomilo a poslední úder jim zasadil Večerka. Trestný kop poslal hlavou do sítě a bylo rozhodnuto. Konečný rezultát, 2:0.

Krásná výhra a naprosto zasloužená. Děkuji Davidovi za vedení zápasu a hráčům za to, že ještě stále máme ve Vsetíně o co hrát. Skvělý zážitek.