32_20240103_092050.jpg
436_20240527_095507.jpg

Víkendové turnaje U8

Turnaje U8 v Opatovicích a Lazníkách

Hodnocení Opatovice

Sestava - Fabián, Majc, Nezhyba, Prchal, Mikyska, Jurečka.

V prvním zápase jsem se potkali s týmem z Lipníku nad Bečvou, začátek byl z naši strany úplně hrozný, ale postupně jsme se rozjeli a v zápase kde jsme jasně prohrávali 6:1 jsem do konce první poloviny dokázali stáhnout skóre na 6:5 ale druhá půlka nám opět nevyšla a tento zapas jsme nedokázali vyhrát. V druhem zápase proti Pavlovicím už to bylo o poznání lepší, neustále jsme se přetahovali o výsledek, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu soupeře a opět jsme prohráli. A v posledním zápase proti domácímu týmu už bylo vidět ze nám dochází hodně síly a tento zapas jsem vysoko prohráli. I když se na naši formě určitě podepsala marodka, myslím si že dokážeme hrát daleko lépe. Největší slabinu v tomto turnaji jsem viděl v rozehrávkách. Na tom se musí zapracovat. Teď to musíme rychle hodit za hlavu a soustředit se na další zápasy.

Marek Cigánek


Hodnocení Lazníky

Sestava: Divina, Greš, Surý, Beneš, Bejdáková, Sedlák, Morbicr

Přerov-Troubky remíza

Přerov-Kozlovice výhra

Přerov-Kojetín výhra

Opět po týdnu jsme narazili na stejné soupeře. Tentokrát trochu v obměněné sestavě se nám dařilo o něco lépe než předchozí víkend. Bohužel zase nemohu být spokojen u všech hráčů s nasazením, bojovností a zápalem do hry.

Ovšem potěšilo mě, že jsme do utkání přenášeli věci z tréninku. Nezakončovali jsme z nulovým úhlů, ale často jsme volili přihrávku před bránu. Nicméně je ještě před námi stále spousta práce. Pokud se máme posouvat dopředu, potřebuji, aby jste měli všichni chuť a snahu se sami stále zlepšovat a fotbalově dále růst. Snad budu mít možnost v dalším hodnocení psát pozitivněji o naší hře a koncentraci po celou dobu zápasů.

Děkuji rodičům za skvělé zabezpečení bufetu a podporu. Hráčům za snahu.

Vencel Richard