so 28. 10. 2023 11:45 @ Val.Mez.-tráva, MSDD-E ml., 13. kolo

V utkání U17 rozhodl druhý poločas

TJ Valašské Meziříčí - 1. FC Viktorie Přerov U 17 5:0 (0:0)

Sestava: Zemánek (50. Mitkov) – Král, Steffan (50. Kubela), Koutný (50. Schenk M.), Losert - Pazdera, Holý, Dressler, Šípek, Schonweitz – Riliak (50. Nemrava)

V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání MSDD – E ml., ve Valašském Meziříčí. V utkání jsme využili hráče z kategorie U 19 a na naší hře to bylo znát. Od začátku jsme hráli aktivně, zatlačili jsme na domácí a vypracovali několik brankových příležitostí, ale branku jsme nedali. Měli jsme převahu i ve standardních situacích, především rohových kopů, bohužel rovněž bez využití. Domácí dostali výhodu pokutového kopu za nešťastnou hru rukou v pokutovém území. M. Zemánek nás podržel a trestný kop zlikvidoval. Poločas nakonec končí bez brankovou remízou. Ve druhém poločase pokračujeme ve výkonu z první půle, ale přichází 60. minuta utkání a okolnosti nás nutí vystřídat. Z branky odchází M. Zemánek, kterého nahrazuje J. Mitkov. Společně s ním v utkání končí Š. Koutný, V. Steffan a D. Riliak. Přichází náhradníci. Mitkov se nestačil ani rozkoukat a už lovil míč v naší síti. Domácí vedou 1:0. V 73. minutě přidávají druhou branku. V 80. a 83. minutě přidávají třetí a čtvrtou branku a aby toho nebylo málo, tak v 89. minutě rozhodčí nařizuje druhý pokutový kop, který domácí proměňují a přidávají pátou branku. I když výsledek je hrozivý, tak to zcela jistě neodpovídalo obrazu hry. Kluky jsem pochválil za bojovný výkon, protože hráli dobře, makali a bojovali. Škoda jen, že jsme za stavu 0:0 nedokázali využít přečíslení, kdy Š. Dressler naváděl míč k bráně, ale nevšiml si nabíhajícího D. Riliaka a střelou trefil jen boční síť domácí branky.