V přípravné utkání s Břidličnou muži nezaváhali.

1. FC Viktorie Přerov : TJ Břidličná 4:2

Sestava Přerova: Mikeš – Hretsaichuk (46. Otáhal), Kuča D. (46. Kuča F.), Javora, Kratochvíl (46. Řezník) – Kocian (46. Zimčík) – Masný (46. Pistovčák), Mirvald, Repček (46. Kytlica), Caletka (46. Vyroubal) – Magdon (65. Caletka). Trenér: Rojka, asistent: Bogdaň

Branky Přerova: Masný 2, Pistovčák, Mirvald

Hodnocení: Prvních 20.min jsme byli jasně lepším týmem. Břidličnou jsme de facto nepustili na útočnou polovinu. Měli jsme lepší pohyb, a proto jsme také sbírali odražené míče a podnikali hlavně z křídelních prostor nebezpečné akce. Bohužel samotná realizace těch šancí nebyla dobrá. Takže prvních gólů jsme se dočkali až po půlhodině hry. Obě branky padly po akcích z levé strany a zadní tyč zavíral Masný a pohodlně tak mohl dvakrát skórovat. Břidličné se z ojedinělé akce podařilo snížit a poločas jsme tak vyhráli pouze 2:1.
Do druhého poločasu jsme udělali celkem sedm změn. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa. Sice jsme drželi míč, ale chyběla nám lepší přechodová fáze a nějaký moment překvapení. Takže moc šancí ke gólu jsme si nepřipravili. Probudil nás až vyrovnávající gól Břidličné zhruba 20.min před koncem. Po zbytek zápasu už jsme byli zase lepším týmem a zaslouženě jsme vstřelili dvě branky. Kdy se po samostatných únicích postupně trefili mladý Pistovčák a Mirvald asi nejlepší hráč na hřišti.
Hlavně první poločas hráči ukázali, že jsou schopni diktovat tempo hry a zvládat vysoké napadání soupeře, kterým se prezentujeme po celou dobu, co jsem u mužstva.
Další zápas hrajeme už ve středu 15.2. od 18:00 se Želatovice na umělé trávě v Chropyni.