Utrápená remíza U15

FK Nový Jicin : 1.FC Viktorie Přerov 2:2 (1:0)

Branky: Večerka, Svozil

Sestava: Kruták - Němeček, Stančo, Botor, Dorazil, Hrubý, Jakubec, Janda, Keiling, Mytnychuk, Nádvorník, Sedláček, Svozil, Švirk, Večerka, Žák

Poslední přípravné utkání první části zimní přípravy jsme odehráli v Novém Jičíně. Byl to spíš takový výlet, aspoň podle toho, jak k tomu někteří přistoupili.

Před zápasem jsme si jasné řekli, co je cíl a co chci na hřišti vidět. Neviděl jsem nic. Již po patnácti minutách jsme tak prohrávali 1:0. Ztráta v přechodové fázi, rychlý míč mezi stopery a střela na zadní tyč. Do konce poločasu pak byly k vidění z naší strany pouze další zbytečné ztráty a nepřesné přihrávky.  Šance na vyrovnání jsme měli a bylo jich dost, ale z naší koncovky bolely spíš oči.

Druhý poločas začal skvěle. Zbytečný roh a prohrávali jsme 2:0. Herně to bylo lepší než první část, ale koncovka byla žalostná stejně, ne-li hůř. Nakonec se nám podařilo a alespoň vyrovnat brankami Večerky a Svozila. Konečný rezultát 2:2.

Experimentovali jsme a zkoušeli. To nic nemění na tom, že i v takovém utkání musí být výkon od všech na 100%. A to dnes rozhodně nebyl. Pokud si dnes měl někdo říct o základní sestavu, bude rád, když na dnešek rychle zapomenu.

Zítra začíná poslední fáze zimní přípravy. Všichni mají stejnou startovní čáru a bude jen na vás, jak se s tím poperete.