1. FC Viktorie Přerov"C"TJ Maletín
ne 21. 5. 2023 10:00 @ Alšova ulice, Krajská soutěž mladší žáci, 19. kolo

Utkání dvou rozdílných poločasů U11

Prospaná první polovina utkání znamenala prohru U11

Při nedělním krásném počasí jsme se představili na domácí půdě proti soupeři z Maletína. Tabulkově lepší soupeř nás hlavně v prvním poločase do hry moc nepustil. Chybělo nám zcela všechno, co k fotbalu potřebujeme - aktivní pohyb, bojovnost, týmovost a chuť zahrát si fotbal. Soupeři jsme ve většině případů dělali lehce pohyblivé kužely. S výkonem z prvního poločasu nemůžeme být spokojeni.

Do druhého poločasu už jsme nastoupili daleko aktivněji. Vytvořili jsme si velkou spoustu gólových příležitostí. Dokázali jsme vstřelit tři branky a rázem jsme se dostali "na koně". Po hráčích požadujeme ofenzivní pojetí fotbalu, takže se dá očekávat, že naše ztráty míče na útočné polovině může soupeř potrestat rychlými protiútoky. To se nám bohužel 2x stalo a inkasovali jsme. Nicméně za druhou polovinu utkání chceme všechny pochválit. Škoda, že jsme nebyli schopni s podobným nasazením i vstoupit do utkání, určitě by výsledek vypadal lépe. Konečný stav 3:6 pro soupeře z Maletína.