ne 2. 4. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 20. kolo

Uničov jasně přehrál naše dorostence z U17.

1. FC VIKTORIE PŘEROV – SK UNIČOV 0:6 (0:3)

Sestava: ŠPUNDA – KOUTNÝ, STEFFAN (70. JELÍNEK), KRATOCHVÍL (46. HOLÍK), PŘIBYL (46. ŠIMEČEK) – SMÉKAL, NEUMANN (46. DRESSLER Š.), MACHÁČEK (46. ŠKUTA), DRESSLER J., - RILIAK

Další soutěžní utkání jsme odehráli v Přerově na rekonstruované trávě na golfu. Měl jsem za to, že se kluci budou těšit a dají do utkání vše, ale opak byl pravdou. Snažili se, ale bohužel UNIČOV byl lepší. Do konce první půle dali hosté tři branky a my jsme branku UNIČOVA ohrozili jen sporadicky.Vzhledem k tomu, že nebylo na co čekat, tak jsme provedli čtyři střídání o poločase. Přehodili jsme pár míst, ale bohužel UNIČOV byl na koni a postupně přidal další tři branky. Několik šancí zlikvidova náš brankář, ale jinak to byla hra prakticky na jednu branku. Ke konci poločasu se zranil F. DOSPIVA a my jsme museli dohrávat o jednoho hráče v poli míň. A to byl konec. Posledních patnáct minut jsme se pouze bránili. Je konec a UNIČOV vítězí v poměru 6:0. I když to vypadá, že to byla jednoznačná hra hostí, tak to nebylo, ale bohužel kvalita byla na straně hostí, kteří nakonec zaslouženě zvítězili.

Trenér: Pavel HOŠEK