397_20240429_091047.jpg

U9 zahájila jarní část sezóny

U9 zahájila sezónu v Laznikách

Na fotbalovém hřišti v Laznikách u Přerova se v neděli odehrálo "druhé", ale fakticky "první" kolo okresního přeboru starších přípravek Maka Design. Původně plánované první kolo v Hustopečích muselo být kvůli nepříznivému počasí odloženo na 8. května. Los skupiny C přisoudil Viktorii Přerov soupeře z Brodku u Přerova, Hranic na Moravě a Hustopečí nad Bečvou.

Sestava: Vácha Daniel, Holotík Matyáš, Kostýlek Tobiáš, Jiříček Filip, Hrazdira Filip, Pavelka Adam, Skácel Jakub, Vrba Andreas, Kameník Filip, Rolinc Dominik

V prvním utkání jsme remizovali s týmem Hustopečí nad Bečvou poměrně vysokým skórem. S Hustopečemi hrajeme tradičně vyrovnané a kvalitní zápasy. I v tomto utkání se potvrdilo, že oba týmy se sobě herně vyrovnají a o vítězství se rozhoduje mnohdy v detailech. Přestože jsme v rámci přátelského trianglu před pár týdny Hustopečím podlehli, tentokrát jsem dokázali uhrát cenný bod.
Následovalo utkání proti Hranicím, které mělo ještě dramatičtější průběh. Bojovné utkání plné zvratů nakonec skončilo naší prohrou. Přestože hráči bojovali srdnatě, soupeř se ukázal jako silnější a zaslouženě si odnesl vítězství.
V rámci posledního utkání jsme se utkali s Brodkem. Úvod utkání byl vyrovnaný, ale poté Brodek daroval Přerovu herní prostor a ten ho dokázal plně využít. Zápas tak skončil jasnou výhrou Přerova.

Kategorie U9 tak zažila pestrou paletu emocí a i když se nepodařilo zvítězit ve všech zápasech, tým předvedl bojovný a mnohdy pohledný styl hry.

Ivo Mokruš