32_20240103_092050.jpg
343_20240311_092253.jpg

U9 na turnaji VFA v Novém Jičíně

Kategorie U9 na kvalitně obsazeném turnaji

VFA Mini Morava je ideální příležitostí pro mladé fotbalisty, jak si zahrát proti kvalitním soupeřům a zlepšit své dovednosti. Užít si fotbal bez stresu a tlaku na výsledky, jelikož se hraje bez vyhlášení a bez rozhodčích. To umožňuje dětem hrát bez stresu a soustředit se na samotnou hru. V rámci turnaje každý tým absolvoval herní čas v délce 98 minut.

Sestava: Vácha Daniel, Sova Matyáš, Jiříček Filip, Kameník Filip, Hrazdira Filip, Vrba Andreas, Kostýlek Tobiáš, Pavelka Adam, Šuška Marek

Vzhledem k předem známému počtu hráčů, nebylo možné učinit cílenou nominaci, díky čemuž si turnaj mohli užít téměř všichni dostupní. Oproti předcházejícím turnajům, kdy se nám počáteční zápasy moc nedařili, jsme tentokrát odstartovali na vítězné vlně. Soupeř ze Zlína svým herním stylem kladl menší odpor, což nám umožnilo hrát s větší jistotou a pohodově tak odstartovat herní sobotu.

Následující zápasy turnaje nám nabídly pestrou paletu emocí. Zažili jsme sladké vítězství, remízy s napínavou atmosférou i hořké porážky. Jedinou výjimkou bylo utkání s Hranicemi, kteří nám ukázali dravost a touhu po vítězství. Svým značně lepším herním projevem nám dokázali oplatit porážku z minulého utkání.

Za svou urputnou bojovnost a nasazení v každém zápase zaslouží pochvalu Filas Filip Jiříček. Škoda, že jeho bojovnost není nakažlivá pro celý tým. Na druhou stranu by se měl Filas zaměřit na klidnější práci s míčem, aby se vyhnul zbytečným ztrátám. S výjimkou na pár zaspaných reakcí, které ho stály pár důležitých zákroků hrál výborně taktéž Kameň Filip Kameník. Svým přístupem na trénincích se znatelně posouvá Maty Sova, který dělá velké pokroky. Sovič se již brzy stane pevnou součástí našeho týmu a bude platným přínosem.

Jednotlivé výsledky:

1.FC Viktorie Přerov : FC Zlín 5:0

1.FC Viktorie Přerov : MŠK Púchov 2:4

1.FC Viktorie Přerov : FC Juventus Žilina B 2:1

1.FC Viktorie Přerov : FK Frýdek Místek 2:2

1.FC Viktorie Přerov : Valašská fotbalová akademie 4:4

1.FC Viktorie Přerov : SK Hranice 0:2

1.FC Viktorie Přerov : FC Juventus Žilina A 6:1

Ivo Mokruš