32_20240103_092050.jpg
356_20240325_102840.jpg

U9 na turnaji v Olomouci

SK Sigma Olomouc uspořádala triangl pro mládežnické týmy

V sobotu dopoledne se na hřišti s umělou trávou v areálu Androva stadionu uskutečnil fotbalový triangl pro mládežnické týmy z olomouckého kraje. Turnaje se zúčastnilo pět týmů, které odehrály celkem 125 minut napínavého fotbalu.

Sestava: Vácha Daniel, Kameník Filip, Jiříček Filip, Svoboda Max, Sova Matyáš, Mokruš Marek, Skácel Jakub, Kostýlek Tobiáš, Vrba Andreas, Omámik Filip, Šuška Marek

Obě úvodní utkání proti Sigmě byla z našeho pohledu velice kvalitní a i přes nepříznivý výsledek můžeme herní projev hodnotit kladně. Do utkání jsme nastoupili s maximální koncentrací a snažili se o vyrovnanou hru. To se nám do jisté míry dařilo a dokázali jsme být Sigmě soupeřem. Hráči Sigmy ovšem dokázali potrestat každou naši chybu a v kontextu celého utkání si vytvořili i větší počet šancí. To se pak promítlo do konečného výsledku, který hovořil v jejich prospěch.

Následně s Mohelnicí jsme byli značně aktivnější a kreativnější. Soupeř nám dopřával prostor, který jsme dokázali využít ve svůj prospěch a udávat tempo hry. Naše aktivita a snaha o ofenzivu nám pomohla kontrolovat vývoj utkání.

V utkání se Šumperkem jsme se hned zkraje ujali vedení, ale soupeř brzy dokázal vyrovnat. Následovala vyrovnaná bitva o každý metr hřiště a šance na vítězství měly oba týmy. Nakonec se nám nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu.

Poslední utkání s Uničovem můžeme bezpochyby označit za totální katastrofu. Výkon našeho týmu byl ve všech ohledech neuspokojivý. Nedostatečná koncentrace a mizivá snaha se bohužel promítla v žalostném herním projevu. Uničov byl ve všech ohledech lepším týmem a zaslouženě si odnesl vítězství. Při hodnocení posledního utkání je však nezbytné vzít v úvahu zjevnou fyzickou únavu hráčů z nahromaděné herní minutáže z předešlých zápasů.

Když pomineme poslední utkání s Uničovem, které zanechalo nepříjemný dojem, můžeme celkově hodnotit tento den pozitivně.

1.FC Viktorie Přerov : SK Sigma Olomouc 2:5

1.FC Viktorie Přerov : SK Sigma Olomouc 2:9

1.FC Viktorie Přerov : FK Mohlenice 8:4

1.FC Viktorie Přerov : FK Šumperk 2:3

1.FC Viktorie Přerov : SK Uničov 0:11

Trenér Mokruš