Související zápasy

1. FC Viktorie Přerov
227_20231009_095025.jpg

U9 na turnaji v Brodku

Kategorie U9 si zahrála upravený turnaj v Brodku

Druhé kolo skupiny E2 starších přípravek se odehrálo na podmáčeném hřišti v Brodku u Přerova. S příchodem týmů za skromného počtu byl ve vzduchu případný odklad kola či kontumace některých zápasů. Nakonec se zápasy odehrály ve zkráceném režimu 1x20 minut kvůli podmáčenému hřišti, zdravotnímu stavu hráčů a nízkému počtu účastníků napříč všemi týmy.

Sestava: Jiříček Filip, Kostýlek Tobiáš, Pavelka Adam, Hrazdira Filip, Svoboda Max, Ticháčková Gabriela, Vrba Andreas, Skácel Jakub, Kameník Filip

1.FC Viktorie Přerov U9 - FK Brodek u Přerova (prohra)

Úvodní minuty utkání naznačily, že i přes okleštěnou sestavu a bez třetiny stabilních hráčů se nám podaří hrát dobré zápasy. Bohužel pro nás soupeř využil naší zbytečné chyby a poměrně brzo se ujal vedení. I přesto, že jsme si dokázali vytvářet slibné šance, v koncovce nám chybělo trochu štěstí, rozhodnosti a finální dravosti. I přes naši aktivitu na druhé straně hřiště jsme opět nedokázali být dostatečně důrazní. Soupeř toho využil a utkání skončilo mírným gólovým rozdílem pro něj.

1.FC Viktorie Přerov U9 - FK Kozlovice U10 (výhra)

Ve druhém utkání nás čekal soupeř, který byl fyzicky zdatnější, ale jeho herní aktivita byla o něco nižší než v předchozím kole z důvodu očividně nestabilní sestavy. Díky kombinační hře jsme si vytvářeli gólové příležitosti, z nichž jsme několik proměnili a získali jsme tak mírný gólový náskok. V kombinaci s jistým výkonem náhradního brankáře Filase a bojovností celého týmu jsme odehráli výborné utkání, které jsme nakonec i vyhráli.

1.FC Viktorie Přerov U9 - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou (výhra)

Poslední utkání bylo již klidnější a taktéž jsme využívali toho, že tým soupeře byl doplněn o několik vypomáhajících hráčů z důvodu jejich vysoké nemocnosti. Aktivně jsme napadali a útočně jsme se prosazovali přes soupeřovu polovinu hřiště až k jejich bráně. V některých soubojích nám už chyběli síly k důrazu, ale přesto jsme uhráli zápas do vítězného konce.

Jak už se pomalu stává zvykem, celý tým si zaslouží pochvalu za odvedený výkon. Filas podržel tým v bráně, Gába se nebála a aktivně se zapojovala do hry, Hrazda svou bojovností potvrdil, že kapitánskou pásku dnes získal oprávněně. Kubík běhal i za nepřítomného Máru, Andy servíroval krásné přihrávky, Max gentlemansky vypomáhal Gábě a byl aktivní v obraně i útoku. Kameň dbal rad aktivního dědy na lajně, který chvílemi běhal víc než samotný Kameň a kdyby měl děda delší deštník tak ho občas i šťouchne. Adam přihrával i střílel, Tobíkovi to tam padalo a rodiče poskytovali podporu střídajícím hráčům a v mezičase povzbuzovali. Prostě dobrý tým...

Ivo Mokruš