32_20240103_092050.jpg
443_20240604_205148.jpg

U9 na turnaji v Bochoři

U9 a radost ze hry

V neděli se v Bochoři odehrálo třetí kolo jarní sezóny okresního přeboru starších přípravek, které přineslo hned několik překvapení.

Prvním z nich byla výška trávníku, která kvůli deštivým dnům zůstala neposečená a druhým bylo nevyzpytatelné počasí. Před začátkem turnaje museli všichni účastníci dvakrát hledat úkryt před lijákem, ale nakonec se počasí umoudřilo a všechna utkání se odehrála v plném rozsahu. Třetím, a tím příjemným byl náš herní projev.

Sestava: Vácha Daniel, Kameník Filip, Svoboda Max, Jiříček Filip, Holotík Matyáš, Skácel Jakub, Kostýlek Tobiáš, Ticháčková Gabriela, Pavelka Adam, Šuška Marek

1.FC Viktorie Přerov - FK Slavoj Kojetín (remíza)

V úvodním zápase turnaje se náš tým utkal s nekompletním Kojetínem. Důvodem byl kolizní hrací čas druhého týmu Kojetína. I přes tuto nepříznivou situaci se Kojetín ukázal jako houževnatý soupeř. Zpočátku utkání jsme byli chvílemi váhaví, ale od druhého poločasu se podařilo hru ustálit a v součtu s bojovným nasazením jsme předvedli dobrý výkon. Spravedlivý výsledek odráží průběh utkání.

1.FC Viktorie Přerov - TJ Sokol Tovačov (výhra)

S Tovačovem jsme navázali na dobrý úvod a již s větší herní jistotou jsme si hru užívali. Utkání se vyvíjelo v napínavém duchu na obou stranách. Na počet branek bohaté utkání skončilo v náš těsný prospěch.

1.FC Viktorie Přerov - SK Bochoř (prohra)

V závěrečném utkání jsme dobrý herní projev doplnili o ještě větší bojovnost. I když jsme od začátku tahali za kratší konec a soupeř, který hraje i soutěž mladších žáků, měl nad námi fyzickou převahu, náš tým se nevzdával a bojoval do poslední chvíle.

Za zmínku stojí individuální výkony některých hráčů. Gába zazářila hattrickem a ukázala své střelecké umění. Daníkovo fantastické brankářské představení zdůraznilo jeho jistotu mezi tyčemi a jeho herní rozehrávka pomohla založit hned několik útočných šancí. Filas navázal na skvělou formu z minulých utkání a předvedl komplexní výkon plný důrazu a herní jistoty.

Ukázali jsme, že dokážeme hrát jako tým a že i v porážce dokážeme najít radost ze hry.

Ivo Mokruš