32_20240103_092050.jpg
437_20240527_095650.jpg

U9 na domácí půdě

U9 doma v Lazníkách

Druhé kolo okresního přeboru starších přípravek se odehrálo v domácím prostředí přerovské mládeže, na hřišti v Láznikách.

Sestava: Hrazdira Filip, Jiříček Filip, Kameník FiIlip, Kostýlek Tobiáš, Mokruš Marek, Pavelka Adam, Skácel Jakub, Svoboda Max, Šuška Marek, Ticháčková Gabriela, Vácha Daniel, Vrba Andreas

1.FC Viktorie Přerov - TJ SK Tovačov (výhra)

První zápas se vyznačoval vyrovnanou hrou a kolektivním pojetím, avšak s opakujícími se nedostatky v rozehrávce, absencí důrazného napadání a zpomaleným pohybem s míčem.

1.FC Viktorie Přerov - SK Bochoř (výhra)

Soupeř poskytnul šanci i méně vytěžovaným hráčům. I po střídání celé pětice se tým držel herního úmyslu a snahy o týmovou hru. Slabší stránkou byly individuální akce klíčových hráčů, které nevedly k úspěchu. Ve druhé půli se hra postupně vracela k týmovému pojetí.

1.FC Viktorie Přerov - FK Slavoj Kojetín (prohra)

Souboj se zkušenějším a vyspělejším soupeřem byl pro náš tým opět velkou výzvou. I když jsme věděli, co můžeme na konci očekávat, nepřestávali jsme bojovat až do konce. I přes značný rozdíl ve skóre se hráči snažili o kombinační hru, která se příležitostně ukázala jako efektivní a vedla k několika slibným šancím a pár vstřeleným brankám. I když se nám nepodařilo zvítězit, předvedli jsme srdnatý výkon.

Ivo Mokruš