32_20240103_092050.jpg
444_20240604_205704.jpg

U8 na víkendových turnajích

Kategorie U8 na dvou turnajích

Turnaj v Bojkovice

Sestava: Nezhyba, Cigánek,Bejdáková, Sedlák, Majc, Púčala, Jurečka, Mikyska.


Musím říct, že i když jsme hráli s celkem silnými a připravenými soupeři, tak jsme předvedli krásný výkon a dovezli jsme medaile za třetí místo. Moc se mi líbil klid při rozehrávkách od brány, dostupovaní hráčů v obrané fázi, přechody do útoku a bojovnost útočníků.


V prvním zápase jsem hráli s týmem Slovácka, který se stal konečným vítězem celého turnaje a remizovali jsme s nimi 2:2. Poté jsme porazili Luhačovice 1:0, dále Slavičín 2:1, Bojkovice 1:0, Hluk 2:1, Pitín 7:0. V posledním zápase jsme podlehli Zlínu 1:3.


Všem hráčům bych chtěl moc poděkovat za chuť a nasazení se kterým šli do jednotlivých zápasů a rodičům za jejich podporu.

Marek Cigánek


Hodnocení Kojetín 

Sestava: Fabi, Bart, Gregi, Áďa Ch, Maty, Luky a Domča.


Dnes jsme nastoupili ve značně okleštěné sestavě, (ostatní hráči jeli na silně obsazený turnaj do Bojkovic), ale očekávané vraždění neviňátek se nekonalo. Ba naopak. Dnes museli kluci ukázat trenérům, rodičům a v neposlední řadě i sami sobě, jak na tom skutečně jsou. A ukázali se skvěle, hráli jako tým českých hokejistů letos na Mistrovství světa. Všichni útočili, všichni bránili, zaskakovali jeden za druhého. Fabi v bráně čaroval, ostatní se přidali individuálním výkonem, bojovností, herní drzostí a hlavně soustředěností na zápasy po dobu celého turnaje. Kromě úvodních minut prvního utkání, kdy jsme se rozkoukávali, jsme byli všem více než vyrovnaným soupeřem, náš výkon šel nahoru s výsledkem prohry, těsné prohry a výhry. Možná nás mohou mrzet neproměněné šance a finálovou přihrávkou nedotažené útoky, ale to se dá naučit, stejně jako více herní kombinace. Zkrátka, dnes smekám přede všemi hráči pomyslný klobouk a pojďme dál pracovat.


Rodičům ovšem také velký dík za povzbuzování a dodávání energie. Chtěl bych vás ovšem poprosit, milí rodičové, zdali by nešlo omezit povzbuzování jen na to kladné, (dobře, skvěle, jsi po mně), a to záporné, (do pr… vracej se, běhej, po kom jseš), nechali raději na nás. Ještě jednou všem díky za super dopoledne.


Roman Stavěl