32_20240103_092050.jpg
36_20240701_204751.jpg
283_20231204_093709.jpg

U8 na turnaji Bav Cup

Bav cup (Velká Bystřice):

Sestava: Bejdáková, Cigánek, Nezhyba, Púčala, Fabian, Surý, Morbicr, Divina a Sedlák

První zápas jsme se nemohli nějak nadechnout, moc nám to nešlo a s Výběrem Bav se Fotbalem, který nebyl zase tak silným týmem, jsme prohráli 1:0. Byli jsme slabí na míči a tvořili jsme skoro po celou dobu klasické hloučky místo toho abychom se pěkně rozestavili po hřišti, jak to umíme. Po tomto zápase jsme si řekli co je potřeba vylepšit a čeho se držet. A myslím, že se nám to povedlo, ve skupině jsme vyhráli nad HFK Olomouc 2:0, Hranice jsme porazili 3:0, Chvalkovice jsme porazili 2:1 a dokonce silnou sigma Olomouc (modrá) jsme hodně zaskočili a remizovali jsme s nimi 2:2. Takže jsme postoupili do zlaté skupiny z krásného druhého místa ze základní skupiny.

I ve zlaté skupině jsme předvedli krásný výkon, bohužel tam nám chyběla ta pomyslná kapička štěstí. Začali jsme opět skvělým výkonem našich malých fotbalistů proti Sigmě Olomouc (bílá), která suverénně vyhrála druhou základní skupinu. V tomto zápase jsme vedli 1:0, ale dvěma brankami na konci utkání Sigma stav otočila a my jsme prohráli 1:2. Nic méně si myslím, že to byl nejhezčí zápas na turnaji. Poté jsme porazili FC Zlín 2:1 a v posledním zápase zlaté skupiny jsme hodně nešťastně prohráli s Uničovem 0:1, což nám nakonec stačilo na konečné páté místo z dvanácti.

Hodně bych chtěl vyzdvihnout individuální práci na míči u každého z našich hráčů, někteří mě velice mile překvapili. Nic méně se budeme muset na tréninku ještě zaměřit na zkvalitnění prvního doteku při převzetí míče a na větší důraz a zpevnění se v osobních soubojích.

Velice bych chtěl poděkovat rodičům za jejich povzbuzování a perfektní atmosféru, kterou vytvořili a tím naše hráče tlačili ke skvělým výkonům a výsledkům.

Marek Cigánek.