406_20240506_095047.jpg

U7 na turnaji v Bělotíně

Turnaj v Bělotíně

Sestava: Skýpala Šimon, Mikulík Matyáš,Matuška Daniel, Hrabal Lukáš, Čepelák Mathyas, Vyňuchal Vladimír, Vinklárek Tobiáš, Kolomazník Viktor


V sobotu jsme odjeli na mistrovské zápasy do Bělotína. Obměnili jsme trochu tým, abychom se podívali, jak hrají i jiní hráči.

První zápas Přerov – Hranice ( prohra )

První zápas proti Hranicím nám nedopadl dobře. I když proti tomuto týmu nastupujeme často, kluci se báli a především kvůli tomu jsme prohráli.

Druhý zápas Přerov – Bělotín ( prohra )

Do druhého zápasu chceme jít s tím, že budeme zkoušet hrát jedna na jedna a půjdeme do zakončení. Kluci to plní jenže se klukům moc nedaří, a tak po ztrátách míče dostáváme góly. Kluky se snažíme nabudit, ať hrají dál. Kluci po pěkných akcí dávají góly, ale bohužel se nám nedaří zápas otočit.

Třetí zápas Přerov – Kozlovice ( prohra )

Poslední zápas hrajeme proti těžkému soupeři. A jde to vidět i na hře kluci se zalekli větších a starších hráčů a opět chodí bojácně do soubojů a ty prohráváme. Klukům říkáme, ať hrají co umí a nebojí se. Musíme se učit individuální hru, a když nám to nevyjde, tak zvednout hlavu a nevzdávat to! Kluci se snaží, ale opět jim to nestačí, a proto opět prohráváme.

Zápasy nám na turnaji nevyšly, ale jde vidět, že kluci chtějí hrát jedna na jedna a nezbavovat se balónů. Umí udělat i krásné akce. Jen je potřeba potrénovat více soubojů proti starším klukům.

Děkujeme všem kteří přijeli kluky podpořit. DĚKUJEME!

Čeká nás poslední turnaj v Kozlovicích a tam budeme moc rádi, když nás opět přijedou všichni podpořit.

Trenéři: Hrabal, Dort