32_20240103_092050.jpg
304_20240130_175721.jpg

U7 na halovém turnaji v Hranicích

Naši kluci z U7 předvedli pěkné výkony během turnaje v Hranicích.

Turnaje v Hranicích se účastnilo 6 mančaftů.

Týmy: SK Hranice, Polanka n/O, Kroměříž 2x, Orlová a 1.FC Viktorie Přerov

Sestava: Ticháček, Hrabal, Dort, Hošek, Vinklárek, Matuška, Čepelák, Macháček, Bordochas

1. zápas jsme odehráli proti Hranicím. V zápase jsme začali zase ospale a klukům se moc nedařilo. Od 8 minuty se kluci probrali a začali plnit to, co jim trenéři řekli a zápas VYHRÁLI.

2. zápas jsme nastoupili proti Kroměříži „B”, kde už kluci byli aktivnější a dělali to co měli. Individuální akce zakončené gólem. A zápas odehráli v dobrém tempu a zaslouženě VYHRÁLI.

3. zápas byl proti Polance, která měla šikovné kluky. Naši kluci šli do zápasu s odhodláním. A v zápase si zastříleli a opět VYHRÁLI.

4. zápas proti Orlové byl na naše poměry až zbytečně vyhecovaný. Zápas měl velké tempo. My jsme bohužel nezachytili začátek zápasu, kde jsme 2x inkasovali branku a potom už kluci nebyli schopni to vyrovnat. I když šance na to měli. A tak přišla první PROHRA.

5. zápas kluci odehráli proti Kroměříži „A” a poslední zápas kluci opět ukázali, že si umí věřit a vymyslet pohledné akce. Zápas VYHRÁLI.

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: ZA TURNAJ KLUKY MUSÍME POCHVÁLIT ZA PŘEDVEDENOU HRU A IDIVIDUALNI AKCE. TEĎ NÁŠ TÝM ČEKÁ DOMÁCÍ TURNAJ. TÍM TO BYCH VÁS RÁD POZVAL 3. 2. 2024 DO TROUBEK OD 9:00 HOD.

PŘIJĎTE NAŠE KLUKY PODPOŘIT!