0:5
so 20. 4. 2024 10:00 @ Sokolská ul., MSDD-E st, 22. kolo

U19 se trápila v koncovce

1. FC Viktorie Přerov - FK Bílovec 0:5 (0:1)

Sestava: Marák – Hynek (70´Běhal), Stískal, Koutný, Smékal, Jakubec (76´Spilka), Holý, Dressler (62´Neumann), Váleček, Pistovčák, Šimeček

Z vyrovnaného začátku utkání šli do vedení hosté, kdy krásnou střelou otevřeli skóre. Za nedlouho mohlo být srovnáno, ale bohužel střela Hynka skončila na břevně a po odrazu ještě do brankáře a mimo bránu. Chyběl kousek a troška štěstí. Po zbytek poločasu nám chyběla finální fáze, kdy si míč buď ukopneme, špatně zpracujeme nebo dáme špatnou přihrávku. Ve druhém poločase si pěkně kluci vytvořili za mě dvě vyložené šance, kdy jdeme sami na brankáře. V jednom případě trefíme brankáře a ve druhém ani bránu. V našem rozpoložení si takové šance nemůžeme dovolit neproměňovat. A samozřejmě přišel trest na druhé straně a po tečované střele z dálky to bylo 0:2. Kluci se položili a konečný výsledek mluví za vše.