Související zápas

1. FC Viktorie Přerov
PřerovHavířov
5:0
ne 5. 11. 2023 10:00 @ Sokolská ul., MSDD-E st, 14. kolo
269_20231109_164302.jpg

U19 brala v důležitém utkání 3 body

1. FC Viktorie Přerov - MFK Havířov 5:0 (3:0)

Sestava: Zemánek – Hynek (70´Smékal), Koutný (70´Jakubec), Stískal, Běhal – Pistovčák, Dressler, Neumann (55´Čelůstka), Řezníček – Šimeček (55´Riliak), Váleček

Branky: 3x Váleček, Pistovčák, Stískal

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a chtěli jsme soupeře zatlačit a pokusit se vstřelit brzkou branku. Podařilo se v 8´minutě po standardní situaci se hlavou prosadil Stískal. Míč na kopačkách se převážně dařilo držet nám a tím si vytvářet další šance. V některý hosty zachránil dobrými zákroky brankář a u některých nám chyběla přesnost trefit bránu. Zlom utkání asi přišel po dvou rychlých brankách Válečka ve 34´a 39´minutě. Ve druhém poločase jsme čekali, že Havířov na nás vletí a pokusí se zápas zdramatizovat, ale to se nestalo i díky naší koncentrované hře a spíše jsme to byli my, kdo si aktivní hrou vytvářel šance. Do konce utkání se ještě prosadil Pistovčák a hattrick z pokutového kopu dovršil Váleček.

Kluky musím pochválit opravdu za koncentrovaný výkon a za to, že nic nepodcenili a hráli stále aktivně až do konce i ty kteří do utkání naskočili. Co můžu vytknout, tak jen spoustu gólově nedořešených příležitostí. Ale i přesto zůstaly všechny tři body doma v posledním letošním domácím zápase.

Petr Bogdaň