ne 23. 4. 2023 12:15 @ UMT Nový Jičín, MSDD-E ml., 23. kolo

U17 přivezla 3 body z Nového Jíčína

FK NOVÝ JIČÍN - 1. FC V. PŘEROV U 17 2:5 (1:3)

Sestava: ZEMÁNEK (60. MARÁK ) – STEFFAN, KRATOCHVÍL, PŘIBYL, JAKUBEC (46. KOLLER) – DRESSLER J., DRESSLER Š. (60. JELÍNEK), NEUMANN, HOLÝ, VÁLEČEK (46. ŠKUTA) – RILIAK (29. MACHÁČEK)

Branky: 2 X NEUMANN, KRATOCHVÍL, RILIAK, DRESSLER Š.

V neděli jsme v rámci utkání MSDD – E ML., odehráli utkání v Novém Jičíně. I když bylo hezké počasí, tak utkání jsme hráli na zrekonstruované umělé trávě. Po neúspěchu v minulém utkání, kdy jsme pouze remizovali se Starou Bělou, byl náš cíl jasný a to výhra a zisk tří bodů. Do utkání zasáhli tedy i hráči U 19. Vstup do utkání nám vyšel a ve 4. minutě jsme se ujali vedení brankou D. RILIAKA. V 9. Minutě utkání, ale přichází faul v našem pokutovém území, nařízen pokutový kop a Jičín srovnává stav na 1:1. V 15. minutě navyšujeme vedení brankou Š. DRESSLERA. V 35. minutě přidává třetí branku v utkání P. KRATOCHVÍL. Končí první poločas. Druhý poločas začíná a dvěma brankami F. NEUMANNA v rozmezí tří minut navyšujeme vedení na 5:1. Domácí, ale snižují na 2:5. Dostřídáme všechny hráče. Utkání se poté už jen dohrává a my vítězíme v poměru 5:2. Je škoda, že jsme nezatížili konto domácích více brankami, protože příležitostí jsme měli na to dost.

V utkání opět nastal menší problém, protože po střetu s domácím brankářem musel odstoupit D. RILIAK. Po ošetření budeme chytřejší.

Trenér: Pavel HOŠEK