so 13. 5. 2023 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 26. kolo

U17 podala slabý výkon proti Hranicím

1. FC V. PŘEROV U 17 – SK HRANICE 0:5 (0:2)

Sestava: MARÁK – STEFFAN, KOUTNÝ, PŘIBYL (69. JELÍNEK), KRATOCHVÍL – DRESSLER J., NEUMANN (69. ZEMÁNEK). HOLÝ, RILIAK (36. KOLLER), HOLÍK (46. VYKOPAL) – SPILKA (46. ŠKUTA)

V sobotu jsme v rámci mistrovského utkání MSDD – E ML., přivítali v Přerově fotbalisty z Hranic. Celý týden jsme se připravovali na toto utkání a našim cílem bylo uhrát co nejlepší výsledek. Chtěli jsme po klucích, aby do utkání nastoupili s odhodláním a bojovností, ale vše skončilo v 6. minutě, kdy po rohovém kopu Hranic jsme dokázali odhlavičkovat míč, ale tímto zřejmě pro všechny skončilo, přestali jsme hrát a tak si míč v klidu Korytář a otevřel utkání první brankou. V 10. minutě Hranice zvyšuji vedení opět Korytářem. V 36. minutě musíme střídat a na hřiště přichází P. Koller. Ke konci první půle si vypracujeme nějaké příležitosti, kdy na konci jedné je F. Neumann, ale brankáře nepřekonal a tak končí první poločas za nepříznivého stavu 0:2 pro nás. Musíme reagovat a na hřiště přichází náhradníci. Hra je poté více méně vyrovnaná, ale bez brankových příležitostí. V 69. minutě děláme chybu na polovině hřiště, toho využívají hraničtí a přidávají třetí branku. Opět střídáme. V 72. a 87. minutě přidávají Hranice další dvě branky a nakonec vyhrávají rozdílem pěti branek. Je škoda, že jsme nenavázali na výkony z předešlých utkání. Z naší strany to byla velká bída, statické, bez pohybu, bez nápadu a kreativity.

trenér: Pavel HOŠEK