ne 26. 3. 2023 12:45 @ UMT Tyršova, MSDD-E ml., 19. kolo

U17 neproměnila žádnou ze svých šancí a nestačila na Třinec.

FK TŘINEC – 1. FC. V. PŘEROV 4:0 (1:0)

Sestava: ŠPUNDA - STEFFAN, KRATOCHVÍL, SMÉKAL, PŘIBYL (46. HOLÍK) – RILIAK, DRESSLER (75. JELÍNEK), NEUMANN, DOSPIVA, ŘEZNÍČEK (65. KOLLER) – SPILKA

ŽK: SMÉKAL, SPILKA

Třetí utkání jarní části jsme odehráli na UMTRA v Třinci. Začátek utkání se nám nevydařil a z prvního rohového kopu jsme dostali vedoucí branku, o kterou se postaral F. NOGA. Ze začátku jsme byli hodně opatrní, domácí nás tlačili a chvíli trvalo, než jsme se vymanili z úvodního tlaku a začali jsme hrát i my. Hra byla zcela vyrovnaná, F. DOSPIVA a T. ŘEZNÍČEK si vypracovali několik slibných akcí, ale muška na našich kopačkách nebyla přesná. První půle končí a prohráváme 1:0. Začíná druhý poločas. Hra je opět zcela vyrovnaná, ale nám začínají postupně docházet síly. Navíc se zranil J. DRESSLER a za pět minut později i J. SPILKA. Na hřiště musí náhradníci. Třinec toho využívá a navyšuje vedení postupně na konečných 4:0. Díky zranění dohráváme o jednoho hráče v poli méně, ale i tak to hráči odjezdili a za to musím klukům poděkovat. Je škoda, že si dokážeme vypracovat brankové příležitosti, ale nedokážeme dát branku, která by nás posunula výš, snad se to zlepší konečně doma v neděli proti Uničovu.

Autor: Pavel HOŠEK