so 1. 6. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 28. kolo

U17 doma remizovala

1. FC Viktorie Přerov U 17 - TJ Valašské Meziříčí 1:1 (1:0)

Mitkov - Březina, Král, Kratochvíl, Losert - Schenk M., Pazdera, Studnička, Přibyl, Schenk J. - Vykopal (70. Jelínek)

branky: Schenk M.

V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání na domácím hřišti v Přerově s mužstvem FK Valašského Meziříčí. Z důvodů zranění a nemocí jsme měli pouze omezený počet hráčů a tak museli hrát všichni hráči, které jsme měli k dispozici. Při poradě před utkáním jsme si jasně stanovili taktiku se kterou budeme hrát a důrazně jsem hráče upozornil, že pokud chceme v tomto utkání uspět musí to dodržovat. Od začátku utkání jsme hráli ve dvou blocích, hráči byli aktivní, hráli jsme na malém prostoru a hosté tak měli omezené možnosti hrát. V průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale jen nepřesnosti nás dělili od vstřelení úvodní branky. Hosté zahrozili pouze jedenkrát, ale šanci zlikvidoval J. Mitkov. V samotném konci prvního poločasu J. Schenk pěknou průnikovou přihrávkou uvolnil do zakončení M. Schenka, který utekl obraně hostí a vstřelil první branku. Vedeme jedna nula. Končí první poločas. Přestávky jsme využili k další poradě. Kluci byli pochváleni a zároveň upozorněni, abychom zůstali soustředěni a hráli, jako v prvním poločase. Ve 49. minutě jsme neudrželi míč na polovině hřiště, zbytečná ztráta a hosté vyrovnávají na 1:1. Hrajeme dál a snažíme se hrát stále aktivně. Opět několika průnikovými přihrávkami uvolňujeme hráče do zakončení, ale další branku jsme již nepřidali. Utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Kluci opět předvedli velice kvalitní výkon za který byli pochváleni, jak ze strany trenéra tak i rodičů. Škoda je jen, že to nebylo za tři body.

trenér: Hošek