so 18. 5. 2024 12:15 @ Sokolská ul., MSDD-E ml., 26. kolo

U17 doma prohrála

1. FC Viktorie Přerov - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:2 (1:1)

Sestava: Mitkov - Steffan, Král, Březina (74. Flachs), Kratochvíl - Riliak (58. Přibyl), Pazdera, Schenk J. (74. Peřina), Schenk M. - Šípek (24. Blažek) , Vykopal (74. Jelínek)

Branky: Kratochvíl

Do prvního poločasu vstoupil lépe soupeř. Byl více na míči a tvořil hru, zatímco my se snažili najít recept, jak se dostat do hry. Paradoxně jsme byli nebezpečnějším týmem, kdy šli do vedení Kratochvílem, který dobře vyřešil zahraný rohový signál a přímou střelou otevřel skóre 1:0. Do poločasu jsme se dopustili chyby, kdy špatně zahranou malou domů využil soupeř a vyrovnal na 1:1. Poločasový výsledek zůstal remízový, i když jsme ještě orazítkovali břevno a vytvořili si slibné šance.

Na začátku druhého poločasu soupeř zvýšil na 1:2 a nám nezbývalo nic jiného než dobývat soupeřovu svatyni. Opět jsme si vytvořili nespočet brankových příležitostí, buď nás zastavila branková konstrukce nebo lepší provedení. Výsledek utkání se tedy zastavil na 1:2 pro soupeře.

První poločas z naší strany nebyl nejlepší. Hráli jsme příliš hluboko a soupeře pouštěli do volnější rozehrávky. Šancí jsme si vytvořili více, škoda jedné chyby vzadu. V druhém poločase jakoby se dění otočilo. My více hráli, ale soupeř skóroval. Hráčům nelze upřít snaha utkání vyhrát. Dnes nám chybělo i trochu štěstí, protože šancí jsme si vytvořili víc než dost.