so 4. 5. 2024 12:00 @ Sokolská ul., MSŽD-U 14 sk. E, 21. kolo

1. FC Viktorie Přerov - FK Jeseník 3:0 (2:0)

Sestava: Pánek - Masařík, Stančo, Tomeček, Chaloupka - Křepelka, Kolísko - Němeček, Vrba, Spáčil - Navrátil.
Střídali:
Maňák, Macháček

Branky: 2x Spáčil, Vrba

V horkém sobotním poledni jsme přivítali na golfu Jeseník. Chtěli jsme odčinit výkon z Valašského Meziříčí a tak jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a hlavně, co bylo důležité z důrazem v osobních soubojích. My se hned od úvodu snažili prosadit kombinační hrou, soupeř se pokoušel hrát nakopávanými míči za obranu. S těmi si naše obrana poradila a až na pár chybiček udržela čisté konto. První velkou šanci měl soupeř, kdy při naší rozehrávce jsme trefili jejich útočníka, ten šel sám na Pánka udělal mu kličku, ale naštěstí trefil jen tyč. Ve 30 min. po nádherné kombinační akci, kdy Vrba perfektně časovanou přihrávkou vybídl ke skórovaní Spáčila, který střelou pod břevno nedal brankáři šanci. 1:0. Než se soupeř stačil vzpamatovat udeřili jsme podruhé. Z přímého kopu z cca 25m se prosadil Vrba střelou k tyči. 2:0. Tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase jsme se trošku zatáhli, hlavně pozorně bránili a snažili se využít okének v soupeřově obraně. To se povedlo v 70. minutě Spáčilovi. 3:0. Utkání mělo na to jaké bylo letní počasí skvělé tempo, hráči zaslouží pochvalu hlavně za nulu vzadu. Teď nás čeká v neděli velmi těžký soupeř a zároveň okresní derby v Hranicích.