ne 12. 5. 2024 12:00 @ UMT Žáčkova 1442, MSŽD-U 14 sk. E, 22. kolo

SK Hranice - 1. FC Viktorie Přerov 1:5 (1:4)

Branky: 3x Navrátil, 2x Spáčil

Sestava:
Pánek-Němeček, Stančo, Jedlička, Chaloupka - Křepelka, Tomeček - Janík, Vrba, Spáčil-Navrátil.
střídali: Pešák, Macháček, Kolísko, Maňák

Dnešní výkon našeho týmu předčil veškerá má očekávání. Už před zápasem bylo z mužstva cítit odhodlání konečně rivala z okresu porazit. Chlapci do puntíku plnili stanovenou taktiku a až na pár chybiček to zvládli skvěle. Z první branky zápasu se radovaly Hranice, kdy v 8. min. jsme po autu místo odkopnutí míče z nebezpečného prostoru, nezvládli kličku, ztráta míče., kolmá přihrávka do šestnáctky, střela na zadní tyč, brankář bez šance 0:1. Branka nás ještě více nakopla a začali jsme přebírat otěže zápasu. V 18. min. Spáčil vyrovnává na 1:1. To nás ještě více nabudí a ve 32.min. po rohu se v šestnáctce nejlépe zorientuje Navrátil a střelou k tyči dává na 2:1. Než se soupeř vzpamatoval zasadili jsme další úder, ve 34min. si Navrátil pohlídal offside a Spáčilovu přesnou průnikovou přihrávku, proměňuje střelou kolem vyběhnutého brankáře 3:1. Konec prvního poločasu je plně v naší režii a Spáčil po krásné akci ve 39.min. dává na 4:1. V poločase hráče nabádáme ať se nespokojíme s výsledkem a hrajeme pořád na 120% a upozorníme na chyby v prvním poločase. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako první. Hranice se nás snažily zatlačit a měly i první velkou šanci po špatném odkopu, ale jejich útočník těsně minul bránu. A tak poslední branku vstřelil a dokonal hattrick Navrátil, kdy se uvolnil v šestnáctce a přestřelil brankáře 5:1. Do konce zápasu bylo na obou stranách několik šancí, ale žádná už nebyla využita. Za dnešní výkon zaslouží hráči velkou pochvalu, jak za výkon, tak i za dodržování taktiky. Je vidět, že tvrdá práce v tréninku nese své ovoce. V dalším utkání máme doma dalšího silného soupeře ze Šumperku.