so 18. 5. 2024 12:00 @ Sokolská ul., MSŽD-U 14 sk. E, 23. kolo

1. FC Viktorie Přerov - FK Šumperk 1:4 (0:2)

Sestava:
Pešák - Němeček ,Stančo, Jedlička, Chaloupka - Kolísko, Tomeček - Janík, Křepelka, Spáčil - Maňák

Střídali:
Kohn, Vrána

V dnešním utkání jsme chtěli navázat na předchozí dvě výhry. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme více na míči, vyhrávali souboje. Toto nám vydrželo asi jen 15 minut. V této pasáži jsme měli obrovskou šanci Spáčilem, který k naší škodě přestřelil branku z malého vápna. Po této akci jako když utne. V 16 min. přišla laciná ztráta ve středu hřiště, záložník si navedl míč a střelou z cca 20 m se trefil přesně pod břevno. To s námi otřáslo natolik, že než jsme se vzpamatovali, tak prohráváme 0:2.Kdy jsme po rohu neobsadili hráče a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Od tohoto momentu jsme přestali hrát úplně, prohrávali souboje, kazili přihrávky, nic nám nešlo. V poločase jsme se snažili tým nabudit, ovšem marně. Sice jsme se snažili hned na začátku druhého poločasu vytvořit si tlak, ale soupeř byl pozorný. Navíc nám hned zasadil další úder, kdy po rohu opět zůstal jejich hráč neobsazený a střelou k tyči dává na 0:3. Naši jedinou branku v zápase vstřelil Spáčil, který proměnil samostatný únik. 1:3. Poslední branku vstřelil Šumperk taktéž se samostatného úniku 1:4. V dnešním zápase toho ke chválení moc není, bylo to bez nasazení, bez jiskry, bez pohybu. Takové utkání se bohužel stávají, nezbývá než se z nich poučit.