so 11. 5. 2024 10:00 @ SAP Poruba-tráva, SpSM-U13 SEVER 1-8, 9. kolo

1.FC Poruba. - 1. FC Viktorie Přerov 4:9 (4:4)

Sestava: Pánek, Streda, Masařík, Zatloukal, Janik, Vrba, Kropáč, Pospíšil, Tomeček, Mikulík, Kožuch, Jedlička (C), Tinak, Křepelka, Spačilová,Losert, Stehlík, Suchanek.

Branky:
Vrba 3x, Tomeček 2x, Losert 2x, Janík 1x, Jedlička 1x

Druhá květnová sobota nás zavála k dalšímu mistrovskému utkání do nádherného areálu 1.FC Poruba. Ostravské sluníčko a krásné prostředí co víc jsme si mohli přát k tomu, aby jsme prodloužili vítěznou sérii.
Před zápasem jsme měli největší obavy z toho aby kluci neusnuli, po výborných výkonech z posledních zápasů, na vavřínech a k utkání přistoupili v maximální koncentraci.
První poločas začal a bohužel se začaly naplňovat naše obavy. Začali jsme ve velmi vlažném tempu a soupeř toho dokázal několikrát využít. Po prvním inkasovaném gólu jsme ještě zvládli rychle se štěstím srovnat, šle ani to nás neprobudilo. Poruba dal využívala našich chyb a zvýšila své vedení na 3:1 respektive 4:2. V tuto chvíli to s námi nevypadalo vůbec dobře. Naštěstí po těchto fackách přepnuli kluci ( a děvče ) na vyšší rychlostní stupeň a ještě do poločasu se nám povedlo srovnat na 4:4.
Do druhé půle vletěl zcela jiný tým. Najednou byl vidět velký hlad po gólech a touha vyhrát. Děcka neustále bušili do soupeře a pěti góly jsme potvrdili naše dnešní vítězství 4:9.
Děcka dnes musím pochválit hlavně za to, že po nepříznivém začátku utkání to nezabalili, dokázali zapas otočit a nakonec s přehledem zvítězit.