U12 v posledním utkání vítězně

1. FC Viktorie Přerov - TJ Valašské Meziříčí 4:0 (2:0)

Sestava: Zbořil - Doležel (C), Pluháček, Vrba, Vlachopulos, Haluzík, Jemelka, Kyliš, Sova, Hába, Kocián, Hradílek, Maláska, Šimčík.

Branky: Vlachopulos 3x, Haluzík

Poslední utkání podzimní části jsme odehráli doma proti týmu u Valašského Meziříčí. Soupeře dobře známe, svádíme s ním časté a vyrovnané souboje.

Jelikož se hrálo na hlavním hřišti, kluky nebylo tak těžké namotivovat. Hrát na hřišti, kde hrají muži, je speciální a kluci k tomu také přistoupili. První poločas byl z naší strany výborný, soupeře jsme vysoko dostupovali, tvořili si spoustu šancí a kdyby to bylo 7:0, nikdo by se nemohl ani divit. Bohužel, ohraná básnička s neproměňováním šancí. Do kabin se šlo za stavu 2:0 po gólech Haluzíka a Vlachopulose.

Poločasový rozhovor nebyl příliš dlouhý, hráče jsme nabádali, aby pokračovali ve stejné hře, v klidu a bez chyb.

Bohužel, druhý poločas byl velká horská dráha. Přizpůsobili jsme se hře soupeře, kopali dlouhé balóny, což ale není styl hry, kterým bychom se chtěli prezentovat. Když už jsme si balón dali na zem a vyměnili si pár přihrávek, dostali jsme se do šancí. Bohužel opět bez výrazného gólového efektu. Poté to vzal ovšem do svých rukou Vlachopulos a dvěma samostatnými úniky uzavřel skóre na 4:0.

S dnešním výkonem můžeme být spokojení, vzadu čisté konto velmi těší. Přes zimu ovšem máme na čem pracovat, abychom na jaře byli ještě silnější.