ne 21. 4. 2024 12:00 @ Sokolská ul., SpSM-U12 SEVER 1-8, 6. kolo

U12 utrpěla porážku v derby

1. FC Viktorie Přerov - SK Hranice 0:7 (0:3)

Sestava: Zbořil, Máca, Doležel, Dýčka, Vlachopulos, Vrba, Pluháček, Jemelka, Sova, Hába, Hradílek, Vylíčilová, Kocián

V neděli jsme sehráli okresní derby s Hranicemi na domácí půdě. V prvním poločase jsme nedokázali ubránit dva rohové kopy a hosté šli do vedení 0:2. My jsme si nebyli schopni vytvořit žádnou vážnou gólovou příležitost. Do konce poločasu jsme ještě soupeři nabídli branku chybným řešením situace před naší bránou a odcházeli jsme tak do šaten za stavu 0:3. Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe a aktivněji, ale to bylo spíše na oko. Stejně jako v prvním poločase jsme nebyli v ofenzivní činnosti nebezpeční. Dokázali jsme si vypracovat rohové kopy, ale ty nevedly k větší šanci ke vstřelení branky. Hosté naopak postupně zvyšovali svůj náskok a při konečném hvizdu se výsledek utkání zastavil na 0:7.

Utkání se hodnotí velmi špatně. Dnes jsem nás absolutně nepoznával a náš výkon se dá označit za nejslabší na jaře.