ne 30. 4. 2023 12:00 @ Sokolská ul., SpSM-U12 SEVER 9-16, 8. kolo

U12 - souboj o třetí příčku skončil plichtou

1. FC Viktorie Přerov - HFK Olomouc 2:2 (0:2)

sestava: Pánek, Suchánek, Jedlička, Hrubča, Křepelka, Maňák, Kohn, Streda, Hofirek, Zatloukal, Herčík, Kožuch, Vrba, Kropáč, Losert

Trenéři: Bundil a Herčík

Branky: Vrba 2x

Místo čarodějnic k nám v neděli dorazil, k mistrovskému utkání, tým z HFK Olomouc. Mančaft, který na jaře posílil o několik hráčů ze Sigmy Olomouc, přijel do Přerova s velkou touhou odčinit prohru z posledního měření sil v přípravě. V prvni části utkání nám soupeř připravil několik horkých chvil, ale Ondra Pánek v bráně opět potvrdil formu a několika nadstandardními zákroky tým podržel. Paradoxem zápasu bylo, že ve chvíli, kdy jsme začínali přebírat otěže utkání jsme dvakrát inkasovali a poločas skončil 0:2 pro Holici. Druhá půle však ukázala, stejně jako minulý týden v Třinci, že se kluci s nepříznivým vývojem umí poprat. Dvěma góly Alexe Vrby se nám podařilo srovnat a nechybělo mnoho a mohli jsme slavit i výhru.  Výborné utkání hrané ve vysokém tempu představilo několik krásných fotbalových akci na obou stranách a nakonec skončilo myslím zaslouženou remízou 2:2.