Související zápas

1. FC Viktorie Přerov
PřerovBaník Ostrava
0:6
ne 19. 5. 2024 12:00 @ Sokolská ul., SpSM-U12 SEVER 1-8, 10. kolo
32_20240103_092050.jpg
428_20240520_085533.jpg

U12 přivítala Baník

1. FC Viktorie Přerov U12 – FC Baník Ostrava 0:6 (0:2)

Sestava: Machač – Pluháček, Kocian, Haluzík, Vrba, Kyliš, Vlachopulos, Hába, Máca, Sova, Jemelka, Zbořil

V nedělní poledne nás čekal těžký soupeř, Baník Ostrava. Před zápasem jsme se snažili kluky uvolnit, nastolit pohodovou atmosféru, aby kluci nebyli pod tlakem a hrálo se jim dobře. Také jsme jim řekli, že musí hráče blízko dostupovat a že musí hrát tvrdě, jinak by to soupeř měl velmi lehké. Závěrem jsme přidali také speciální motivační prvek, speciální pondělní trénink.

Kluci do zápasu dobře vstoupili a myslím, že jsme soupeře zaskočili. Ten na nás přijel se stejně starými kluky, i když obvykle jezdí s mladšími, přesto jsme však skvěle drželi krok, bojovali a zásluhou nám bylo pár akcí do ofenzivy. I za přispění obětavosti obrany a zákroků gólmana Pivody jsme šli do kabin za dobrého výsledku 0:2.

O poločase jsme kluky chválili, protože to bylo opravdu dobré. Nabádali jsme je k pokračování v aktivní hře, ve větší komunikaci a spolupráci. Varovali jsme také kluky, že soupeř určitě nezpomalí, naopak určitě přidá.

Do druhé půlky jsme opět nastoupili dobře, opět jsme bojovali a klukům nelze nic vytknout. Soupeř ukázal svou kvalitu a vsítil nám další 4 góly, my jsme bohužel na druhé straně gól nedali.

S výkonem hráčů, jak už jsem zmiňoval, jsme velmi spokojení. Bojovali, drabali nahoru dolů a hráli slušný kombinační fotbal. Oproti předchozím vzájemným střetnutím je vidět velký posun, na podzim jsme dostali 3x tolik gólů. Kdyby takto vypadali všechny zápasy, byli bychom v tabulce výše.

Trenér Pavelka