ne 5. 11. 2023 11:45 @ UMT, Staškova 28, Holice, SpSM-U 12 SEVER, 14. kolo

U12 podlehla Olomouci

1. HFK Olomouc - 1. FC Viktorie Přerov 3:2 (3:1)

Sestava: Zbořil, Doležel, Pluháček, Jemelka, Haluzík, Vlachopulos, Máca, Maláska, Šimčík, Hradílek, Kyliš, Kocián a Vrba

Branky: Vlachopulos, Vrba

Ve 14.kole SpSM ligy jsme zajížděli na hřiště týmu HFK Olomouc, který se pohybuje ve spodních příčkách tabulky.

Do zápasu jsme nastoupili laxně, s myšlenkou jednoduchého vítězství. Bohužel opak byl pravdou. U každého souboje jsme byli vždy druzí a nasazení hráčů bylo nulové. Tento přístup k zápasu se nám vymstil a během prvních 18 minut jsme prohrávali 3:0 a to jsme mohli být ještě rádi. Ke konci prvního poločasu se nám podařila individuální akce a po faulu ve vápně jsme kopali penaltu a došlo ke snížení na 3:1.

O poločase jsme si něco řekli k dané situaci a přístupu a do druhé půle jsme nastoupili aktivně a sebevědomě. Dá se říct, že celý druhý poločas jsme odehráli na soupeřově půli a soupeře jsme k ničemu nepustili. Dostávali jsme se do slibných akcí, spousty krásně kopnutých rohových kopů, ale stále bez gólového efektu. Ke konci druhého poločasu, po krásné kombinaci, došlo opět k faulu na našeho hráče před velkým vápnem soupeře. K míči se postavil Vrba a krásnou přízemní střelou k pravé tyči snížil na 3:2 a tímto výsledkem skončilo i utkání.

Je škoda, že jsme takto přistoupili k utkání a sami jsme si jej díky první půli prohráli. Druhý poločas byl zase opak prvního a takto bychom měli hrát každý zápas.