so 22. 4. 2023 10:00 @ UMTRA Šumperk, Krajská soutěž mladší žáci, 15. kolo

U11 zvítězila v Šumperku

Šumperk - 1. FC Viktorie Přerov 1:8 (0:3)

Branky: 3x Vylíčilová, 2x Jemelka, Haluzík, Doležel, Kyliš

Sestava: Zbořil - Dýčka, Doležel, Kyliš, Jemelka, Kocián, Hradílek, Vylíčilová, Haluzík, Sova

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Vytvořili jsme si velké množství šancí, ale trápilo nás jejich proměňování. Otevřít skóre se nám podařilo až po deseti minutách. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky. Druhý poločas se vyvíjel v podobném duchu jako první. Většina utkání se odehrávala na polovině soupeře. My se tak dostávali do spousty slibných šancí, kde bych hráčům vytknul některá špatná a zbrklá řešení. Správně se nám podařilo vyřešit pět situací a zvýšit stav utkání na 0:8. Soupeř pak upravil konečný výsledek utkání na 1:8 po naší chybě v rozehrávce.

Hráče chválím za přístup a vyhrané utkání. Nicméně nám i utkání ukázalo, na čem potřebujeme zapracovat a to je kvalitnější řešení finální fáze. Někdo by řekl, že osm branek je velmi slušný výkon, nicméně v tomto případě jich mělo být určitě více.