U 15 klopýtla v Třinci.

FK Třinec - 1. FCV Přerov U15 - 6:2 (2:1)

Sestava Přerova: Mitkov (41. Procházka) - Blažek, Král, Pazdera, Losert - Schenk J. (72. Flachs), Dorazil (52. Šimeček) - Schenk M. (9. Macháček), Schonweitz (62. Studnička), Dressler - Šípek. Trenéři: Chuda, Nemrava, Leitner.

První velkou šanci utkání měl M. Schenk bohužel se místo proměnění zranil. Pohroma přišla již v 6. minutě, kdy si Mitkov srazil lehký centr nikým neatakován do vlastní brány - 1:0. Trvalo nám, než jsme se oklepali ale po krásném centru Dresslera už Šípek věděl kam s míčem - 1:1. Když zbývalo 10 sekund do konce poločasu, měli jsme hrát jednoduše, ale my nakupíme 3 chyby za sebou a v téměř poslední vteřině dostaneme gól na 2:1 a ten byl pro vývoj utkání zřejmě rozhodující. Do druhé půle vstupujeme žalostně a brzy prohráváme již 4:1. Smutné, že branky dostáváme výhradně ze standartních situací. V 57. snižujeme konečně ze standartky i my, na 4:2 doklepává Macháček, opět po centru Dresslera. Domácí trochu znervózněli, Šimeček měl na hlavě jasnou tutovku, bohužel neproměnil a tak místo 4:3 si dáváme opět po rohu vlastní branku Losertem - 5:2. Šance Studničky brankou neskončila a poslední slovo měli opět domácí - 6:2.
Jsem zklamaný, že jsme opět nezvládli první kolo. Nepovedlo se nám to ani na podzim, ani minulé jaro, ani minulý podzim. Nejlepší by bylo začínat asi až od druhého mistrovského zápasu. Prohra bolí o to více, že byla v utkání o první místo. Soupeř dnes vyhrál zaslouženě a my se budeme muset hodně zlepšit. Nyní nás čeká extrémně důležité utkání proti Hlučínu a to musíme zvládnout, abychom se udrželi ve hře o nejvyšší příčky.