400_20240429_140128.jpg

Turnaj U7 v Lazníkách

U7 na domácím turnaji v Lazníkách

Sestava: Skýpala Šimon, Drda David, Matuška Daniel, Hrabal Lukáš, Dort Matyáš, Balek Vilém, Vinklárek Tobiáš? Macháček Matyáš, Kolomazník Viktor

Druhý turnaj jsme odehráli na domácí půdě, kde jsme nominovali další hráče a chtěli jsme vidět i další naše hráče. Bohužel nemoc je nepustila hrát. Turnaj se odehrál ve velmi dobrém tempu.


1. zápas Přerov - Bělotín výhra

  Nastoupili jsme na první zápas proti soupeři, který měl v týmu dost hráček a bylo to vidět. Kluci se chvilku rozkoukávali, ale pak se do toho dali. V zápase jsme viděli mnoho pozitiva. Kluci si uvědomují, že když si pomůžou po kličce nahrávkou, tak to mají jednoduší a dávají góly.

  2. zápas Přerov - Kozlovice výhra

   Druhý zápas se odehrál ve velmi kvalitním tempu. Jde vidět , že s Kozlovicemi budeme mít vždy vyrovnaná utkání. Kluci se hodně snažili a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát. Zkoušením jedna na jedna, hrát druhou nohou, za to je musíme moc pochválit. Zápas pak dokázali dotáhnout do vítězného konce.

   3. zápas Přerov – Hranice výhra

    Do posledního zápasu vstupujeme velmi dobře. Kluci od začátku hrají velmi aktivně. Šli si hodně za vítězstvím a taky se jim to podařilo. Kluky moc chválíme za bojovné výkony.

    Děkujeme rodičům co nám pomohli jak v bufetu tak i s chystáním hřiště. A hlavně za podporu. Poděkování patří všem rodičům i těm, co nebyli jejich děti nominování, a přesto přijeli podpořit kluky.

    Trenéři: Hrabal, Dort