32_20240103_092050.jpg
19_20230130_153635.jpeg

Turnaj U-12 v Bystřici pod Hostýnem

V sobotu 28.1.2023 jsme uspořádali halový fotbalový turnaj pro naši kategorii U12 v krásné hale Sušil v Bystřici pod Hostýnem. Turnaj byl vypsán pro kategorii mladších žáků tedy ročník 2010 a mladší v případě ligových týmů pak pro kategorii U12 tedy ročník 2011.

Přihlásilo se celkem 10 týmů kdy polovinu tvořili tymy SPSM.

1.FC Viktoria U12 bílá, 1.FC Viktoria U12 modří, HFK Olomouc U12, FK Kozlovice ml.žáci, Sokol Bělotin ml.žáci, Sokol Ujezdec ml.žáci, Dub nad Moravou ml.žáci, Pilana Zborovice ml.žáci, SK HS Kroměříž U12 1, SK HS Kroměříž U12 2.

Bohužel těsně před začátkem se z turnaje odhlásil tým z Olomouce, což nás donutilo na poslední chvíli změnit herní schéma turnaje. Z původně plánovaných dvou skupin jsme se rozhodli pro herní systém každý s každým. Tato změna zachovala jak hrací čas jednotlivých týmů tak celkový čas turnaje. Součástí našich turnajů, jak už bývá zvykem, bylo i bohaté občerstvení a to jak pro hráče, tak pro fanoušky i rodiče a samozřejmě i bohatá tombola. Tady musím poděkovat všem našim úžasným rodičům, kteří se zapojili do organizace turnaje jako rozhodčí, zapisovatelé, moderátoři, číšníci, barmani a těm, kteří se starali o tombolu. Díky moc. Turnaj jsme pojali hlavně jako zpestření v náročné zimní přípravě. Hráče jsme rozdělili na dva vyrovnané týmy a chtěly jsme si atmosféru haly hlavně užít. Což se myslím povedlo. Po, možná až překvapivě, vyrovnaném průběhu si vítěztví nakonec odvezli kluci z Hanácké Svalie Kroměříž 1 o jediný bod před modrým týmem z Viktorky a na třetím místě skončili borci z TJ Zdounky. Tyto tři týmy si nakonec rozdělily i individuální ceny, kdy nejlepším střelcem se stal Tobik Losert z Viktorky Přerov se sedmi góly. Na závěr ještě jedno velké DÍKY všem zúčastněným.
Za trenérský tým Petr Bundil a Jirka Herčík