po 8. 5. 2023 12:30 @ Havířov, Prostřední Suchá-tráva, MSDD-E ml., 25. kolo

Těsná výhra U17 nad Havířovem

MFK HAVÍŘOV – 1. FC. V. PŘEROV U 17 2:3 (1:3)

Sestava: ŠPUNDA (72. MARÁK) - STEFFAN, STISKAL (60. JELÍNEK), PŘIBYL (72. KOLLER), KOUTNÝ - NEUMANN, DRESSLER, HOLÝ, HOLÍK (46. SPILKA) – ŘEZNÍČEK (60. FLACHS), RILIAK

Branky: ŘEZNÍČEK, RILIAK, STEFFAN

Ve sváteční pondělí jsme zajížděli do Havířova k mistrovskému utkání MSDD – E ml. V utkání jsme chtěli navázat na výkon z domácího prostředí, kdy jsme remizovali s Karvinou. Do utkání opět zasáhli hráči s kategorie U 19. Utkání jsme rozehráli aktivně a již v 5. minutě jsme otevřeli brankový účet Tomášem ŘEZNÍČKEM. V 11. minutě utkání jsme nebyli důrazní před naší brankou, čehož využili domácí a srovnali na 1:1. Odpověděli jsme ve 33. minutě, kdy po levém křídle utekl Denis RILIAK a prostřelil domácího brankáře. Stav utkání 1:2. Ve 44. minutě po trestném kopu je důrazný Vojtěch STEFFAN, který doráží vyražený míč. Stav 1:3. Začíná druhý poločas. Je potřeba střídat a tak na hřiště postupně přichází náhradníci. Vytváříme si příležitosti, ale branku ne a ne dát. V 64. minutě chybujeme na polovině hřiště, špatné vystoupení a domácí snižují na 2:3. Navíc se zranil brankář a tak na hřiště musí M. MARÁK. Domácí začínají stupňovat tlak a nastřelují brankovou konstrukci naší branky. Odpovídáme několika protiútoky, ale branku se nám nedaří dát. Utkání končí a my získáváme tři body. Slušný výkon a zasloužená výhra. Zisk tří bodů potěší a tak se můžeme připravit na příští týden, kdy v domácím prostředí v sobotu přivítáme hráče SK Hranic.

Trenér: P. Hošek