ne 26. 3. 2023 10:00 @ F-M, Horní 3276-tráva, SpSM-U13 SEVER 9-16, 3. kolo

Špatný výkon U13 v prvním poločase znamenal jasnou prohru ve Frýdku- Místku.

MFK Frýdek - Místek : 1. FC Viktorie Přerov 6:2 (4:1)

Sestava: Pešák - Černá, Holý, Stančo, Macháček, Křepelka, Vrána, Spáčilová, Němeček, Spáčil, Pánek, Vrba, Stehlík, Suchánek

Branky: Holý, Spáčilová

Do utkání jsem vstoupili vlažně, což nás stálo rychlou branku soupeře. Nám se pak podařilo srovnat. Po rohovém kopu hlavičkoval Spáčil, brankář domácích míč vyrazil pouze na nohu Holého, který se nemílil a vstřelil míč do sítě. Pak přišel ale náš zkrat. Nekoncentrovanost na bránění. Soupeř rychle rozehrál a vrhl se do útoku a během vteřiny opět vedl. Od této chvíle byl na hřišti pouze tým domácích a do poločasu nám vstřelil další dvě branky.

Vstup do druhého poločasu se nám také nevydařil. Nedůrazné bránění nás stálo další gól domácích. Po této brance přišlo naše osvícení. Naše hra se zlepšila a začali jsem se domácím vyrovnávat. Slibné šance Němečka a Spáčila bohužel k brance nevedly. Na konci utkání ještě po rohovém kopu snížila Spáčilová na konenčných 6:2 pro domácí.

V utkání jsme odehráli dobrých posledních 30 minut. Zbytek utkání byl z naší strany hodně podprůměrný.