ne 29. 10. 2023 12:00 @ Alšova ulice, MSŽD-U 14 sk. E, 13. kolo

S Hranicemi padla U14 až v druhém poločase

1. FC Viktorie Přerov : SK Hranice 0:4 (0:0)

Sestava: Pešák - Křepelka, Holý, Tomeček, Němeček, Macháček, Tomeček, Vrána, Pánek, Janík, Spáčil, Vrba

Utkání dvou různých poločasů a krutý výsledek pro náš tým. Do utkání s favoritem z Hranic jsme vstoupili velmi dobře. Dobře a zodpovědně jsme bránili a herně jsme Hranice přehráváli. To vyústilo také v naše šance. Bohužel branka hostí nám byla zakletá. Postupně zahodili své šance Spáčil, poté Macháček ani Janík nedokázali trefit prázdnou branku po hezké nahrávce Spáčila. Z rohu se neprosadil Holý a Tomeček, kteří mířili těsně vedle branky. Vrána svou akci také nedotáhl dokonce. Utkání jsme tak mohli rozhoudout již v prvním poločase, bohužel se tak nestalo. Těšit nás mohlo, že soupeře jsme prakticky do žádné šance nepustili. Výborný fyzický výkon a malá možnost hráče prostřídat si ovšem vybral daň do druhého poločasu.

V druhém poločase se hra vyrovnala, soupeř postupně přebral iniciativu. Bohužel po našem jednom nepovedeném výjezdu z obrany, získal soupeř míč a z 20 metrů trefil pod břevno. To nás srazilo. Soupeř se dostal na koně a pak další trefou pod břevno navýšil skóre. Za stavu 2:0 jsme neměli síly nic s utkáním udělat. Hranice si dobře pohlídali naše sporadické útoky a do konce utkání přidaly ještě dvě branky.

Náš výkon s favoritem nebyl vůbec špatný. Zatím nemáme klid ve finální a předfinální fázi útoku. Pokud dostaneme více klidu do zakončení, další soupeře určitě potrápíme.