Související zápas

1. FC Viktorie Přerov
PřerovKarviná
1:1
ne 22. 10. 2023 12:00 @ Sokolská ul., SpSM-U 12 SEVER, 12. kolo
251_20231023_095335.jpg

Remíza U12 s Karvinou

Přerov - Karviná - 1:1 (1:0)

Sestava: Zbořil, Dýčka, Doležel, Pluháček, Jemelka, Haluzík, Vlachopulos, Máca, Hába, Sova, Maláska a Kropáč

Branky: Pluháček

Ve 12.kole SpSM ligy jsme na domácím hřišti přivítali silný tým z Karviné, který se pohybuje v horních příčkách tabulky. Věděli jsme, že to bude těžký soupeř a hráči k tomuto zápasu i tak přistoupili.

Hrál se rychlý, ale i tvrdý fotbal. Nejvíce jsme hrozili po lajnách, kdy jsme spousty centrovaných míčů bohužel nedostali do sítě soupeře. Po krásné spolupráci hráčů Kropáče s Vlachopulosem jsme se dostali až před velké vápno soupeře a vynutili si faul. K míči se postavil Pluháček a propálil vše co mu stálo v cestě a až branková síť zastavila míč. Do šaten jsme šli za stavu 1:0 a řekl bych, že jsme byli lepším týmem na hřišti.

Do druhé půle jsme nastoupili aktivně a opět jsme hrozili po lajnách, kde soupeř ztrácel. Po krásné individuální akci Doležela, kdy získal míč na půlce a prokličkoval s ním celé hřiště až do vápna soupeře, byla nařízena penalta po nevybíravým zákroku brankáře. Míč si vzal do rukou Jemelka, bohužel trefil střed brány a tím i brankáře, škoda. Dá se říct, že hned z protiútoku, kdy jsme si nepohlídali míč a napadajícího útočníka soupeře, prošel míč až před bránu, kde vracející se hráč si srazil míč do brány a bylo vyrovnáno. Další průběh utkání už byl vyrovnaný, ale kluci bojovali až do konce.

Musíme kluky pochválit za dnešní nasazení, výkon a bojovnost.

Martin Dýčka