32_20240103_092050.jpg
279_20231120_111931.jpg

První halový turnaj kategorie U7

U7 obsadila 2. místo na turnaji

PRVNÍ HALOVÝ TURNAJ U7 (2017)

První velký halový turnaj nás zavedl do Velké Bystřice na BAV CUP 9. Kde jsme ve skupině s SK Uničov, FK Nové Sady, SK Sigma Olomouc (modrá), FC Zbrojovka Brno (červená) a Draci Slovan Černovír.

Hrálo se 4+1 a zápas trval ve skupině 10 minut.

sestava:

gólman: Balek Vilém

hráči: Hrabal Lukáš, Dort Matyáš, Macháček Matyáš, Kolomazník Viktor, Mikulík Matyáš, Matuška Daniel, Drda David, Hošek Filip

První zápas narážíme na tým SK Uničov. Po vlažném začátku nakonec Uničov porážíme a připisujeme si do tabulky první 3 body .

Druhý zápas jdeme na FK Nové Sady, kde požadujeme s trenérem ještě vice zlepšit pohyb na hřišti, začít více běhat a nebát se jít do kontaktu s protihráčem. FK Nové Sady porážíme a připisujeme si další body do tabulky.

Třetí zápas máme SK Sigma Olomouc (modrá) a zde bylo vidět na našich klucích, že už mají chuť hrát zápas a připsat si první skalp SK Sigmy Olomouc a to se jim povedlo - zápas vyhráváme .

Čtvrtý zápas nastupujeme proti FC Zbrojovka Brno, krásný zápas z obou dvou stran. Na obou stranách jde vidět bojovný výkon hráčů. Myslím si, že je to spravedlivé a zápas končí remízou.

Pátý a poslední zápas ve skupině nastupujeme proti Draci Slovan Černovír a pokud by se nám podařilo vyhrát, tak bychom vyhráli celou skupinu. A to se nám daří, kluci na Černovír vletěli a zaslouženě vyhráli.

Ve skupině končíme první a postupujeme do ZLATÉ SKUPINY. Dále s námi postoupily týmy Zbrojovka Brno a SK Sigma Olomouc, proti kterým už ve zlaté skupině nenastoupíme a máme krásný 4 Body ve zlaté skupině. Do zlaté skupiny ne probojovaly týmy SK Chválkovice , FC Baník Ostrava a MSK Orlová.

První zápas nastupujeme proti FC Baník Ostrava. Kluci jsou namotivováni a chtějí Baník porazit a také se jim to daří a připisujeme si další tři body do tabulky.

Druhý zápas hrajeme proti SK Chválkovice a vyrovnaný boj nakonec otáčíme na naši výhru.

Poslední zápas ve zlaté skupině nastupujeme proti MSK Orlová, jde o to jestli vyhrajeme skupinu nebo ne. Orlová je houževnatý a bojovný tým a kluky se snažíme motivovat, že když vyhrají, tak budou první ve skupině a hrají finále. Kluci bojovali a taky zápas vyhráli, a proto postupujeme do FINÁLE .

FINÁLOVÝ ZÁPAS hrajeme proti SK Chválkovice. Těžký soupeř, který je běhavý a důrazný. Oplácí nám prohru a my zápas bohužel prohráváme a končíme na KRÁSNÉM DRUHÉM MÍSTĚ.

NA KLUCÍCH BYLO VIDĚT, ŽE FINÁLE CHTĚJÍ VYHRÁT, ALE TENTOKRÁT NÁM TO NEVYŠLO.

KLUKY S TRENÉREM CHVÁLÍME ZA PŘEDVEDENÉ VÝKONY V ZÁPASECH. RODIČŮM DĚKUJEME ZA KRÁSNOU ATMOSFÉRU PRO KLUKY.

TRENÉŘI: HRABAL, DORT