Související zápasy

1. FC Viktorie Přerov
32_20240103_092050.jpg
247_20231023_092452.jpg

Poslední soutěžní turnaje U8 na podzim

Poslední soutěžní kola OP mladší přípravky jsme odehráli v sobotu a neděli na domácím hřišti v Alšově ulici.


Sobotní turnaj:

Sestava: Bejdáková, Fabian, Jurečka, Cigánek, Švrček, Nezhyba, Surý, Divina

1.FC Viktorie Přerov – TJ Sokol Tovačov (výhra)

1.FC Viktorie Přerov – FK Brodek (výhra)

1.FC Viktorie Přerov – TJ Sokol Újezdec (remíza)

Tovačov a Brodek: zde nemohu být úplně spokojen s tím, co jsme předvedli. Představoval bych si, že proti soupeřům přibližně věkově a fyzicky stejným se budeme prosazovat více fotbalově, bohužel opak byl pravdou. Spíš jsme si dokazovali, že jsme na tom fyzicky a individuálně lépe jak protivník místo abychom jsme se spíš zaměřili na kolektivní výkon.

Proti Újezdci jsme museli předvést vše z našeho fotbalového umění. V utkání byl vidět zápal do hry a snaha se vyrovnat soupeři, který nám nic nedaroval zadarmo a utkání mělo náboj až do konce. Byla zde vidět i větší snaha o kombinaci, protože proti fyzicky vyspělejšímu soupeři to bylo individuálně dost složité. Asi zaslouženě utkání skončilo remízou.

Nedělní turnaj:

sestava: Feix, Rolinc, Prchal, Cigánek, Divina, Greš, Fabian, Beneš, Nezhyba

1.FC Viktorie Přerov – Tatran Všechovice (prohra)

1.FC Viktorie Přerov – TJ Sokol Pavlovice (prohra)

1.FC Viktorie Přerov – TJ Sokol Kovalovice (výhra)

Dnes jsme odehráli tři rozličná utkání. S Kovalovicemi jsme byli dominantním týmem, kde nám vycházelo skoro vše. Spíše jsme se bavili útočením a vstřílením branek než bráněním.

Proti Pavlovicím to bylo velmi vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách, kde jsme už nemohli myslet jen na útok. Ale i tak jsme byli schopni nějaké chybičky napravit a ubránit. Hlavně jste včasně stačili reagovat na pokyny trenéra.

Sportovně musíme uznat, že Všechovice dnes byly nad naše síly. Zde se ukázalo, že nelze spoléhat na pár hráčů co vše ubrání, ale musí se snažit všichni. V takových utkáních bych byl rád, kdybychom na hřišti předvedli všichni maximum a na střídačce spíše odpočívali.

Richard Vencel