1. FC. V. Přerov U 17 – FK Vsetín 2:0 (1:0)
Zápas proti Vítkovicím se nám výsledkově vůbec nepovedl.
1.FC Viktorie Přerov – MFK Vítkovice 2:7 (0:7)
Branky: Hrabal, Čtvrtníček
Sestava: Novák, Hrabal, Pistovčák, Mytnychuk, Svoboda, Král, Čtvrtníček, Kašpárek, Dressler, Flajšar, Hübner, Kolda, Tesař
O osudu utkání rozhodla nepovedená úvodní dvacetiminutovka, během které jsme inkasovali většinu branek a soupeři nabídli příliš mnoho prostoru. Do kabin jsme tak šli za nepříznivého stavu 0:7, přestože jsme si i my v první půli vytvořili několik šancí.
V některých pasážích nám chyběla větší zodpovědnost, jednoduché situace jsme si zbytečně komplikovali a často jsme nedokázali podřídit svůj výkon potřebám týmu.
Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší. Hráči reagovali na poločasovou poradu, zvýšili důraz a herní kvalitu. Výsledkem byly dvě vstřelené branky a celkově vyrovnanější výkon, který byl důstojnější vizitkou našeho týmu.
Z utkání si odnášíme jasné ponaučení – klíčové momenty se odehrávají hned od úvodního hvizdu a bez kolektivního pojetí nelze uspět.
Vencel Richard